Arvuta hind

Lastetool lapse turvalisuseks ja mugavuseks

Reisi pere ja lastega! Teie laste turvalisuse ja mugavuse nimel pakub Sixt autorent esmaklassilisi Cybex laste turvahälle ja –turvatoole vastavalt teie lapse vanusele. Sõidukit reserveerides palume märkida oma soovitud lapsetool ja meie hoolitseme, et saaksite ka selle sõiduki üleandmisel. Cybex laste turvatoolid – ohutus, disain ja funktsionaalsus, mis on tõestatud saadud auhindadega mitmetes Euroopa testides. Teie lapsed hindavad seda!

Valige lapsele sobilik iste:

Beebi turvahäll (0-13kg). Alates sünnist kuni lapsele umbes 18 kuud

Turvahällid tagavad ohutu ja mugava viisi reisimaks lastega alates nende sünnist kuni 18 kuu vanuseni. Lineaarne külgkokkupõrkekaitse tagab kõrgeima turvalisuse tänu reguleeritavale peatoele ja integreeritud turvavööle. Hälli funktsionaalsus võimaldab lisaks istumisasendile ka lamamisasendit, mis vähendab hingamishäirete riski nii vastsündinutel kui ka enneaegsetel imikutel. XXL suuruses päiksevari on suurepärane kaitse päikese ja tugeva tuule eest. Teie mugavuseks on turvahäll varustatud viisil, et seda saab kinnitada CYBEX’i või mõne muu tootja kergkärule.

Lastetool (9-36kg). Alates 9. elukuust kuni 12. eluaastani

Sixt pakub võimalust mugavaks reisimiseks peredele lastega erinevates vanustes. Cybex’i lastetool on kergelt kohandatav lastele alates 9. elukuust kuni nende 12. eluaastani. Tooli lamamisasendi võimalus ja kolmel viisil seadistatav peatugi kaitsevad lapse pead vajumaks ette- või külgsuunas ka lapse magamise ajal. Individiaalselt seadistatav lineaarne külgkokkupõrkekaitse (L.S.P.Plus System) garanteerib maksimaalse turvalisuse õnnetuse korral. Erilise turvalisuse tagab ISOFIX tooli kinnitussüsteem. Reisi vältel hoiab optimiseeritud ventilatsioonisüsteem lapse kehatemperatuuri meeldival tasemel.

Laste turvatool (15-36kg). Alates 3. kuni 12. eluaastani

Cybex laste turvatool kindlustab turvalise ja mugava sõidu lastele alates 3. eluaastast kuni 12. eluaastani. Patendeeritud 12-astmeline peatugi hoiab lapse pea õiges asendis ka magamise ajal. Lineaarne külgkokkupõrkekaitse (L.S.P. System Plus) neelab külgkokkupõrkel tekkiva energia selle varajases tekkestaadiumis ja kaitseb õrnu pea- ning õlgade piirkondi õnnetuse korral. Integreeritud ventilatsioonisüsteem kindlustab lapsele sobiliku kehatemperatuuri ka palavate ilmade korral. Tooli ISOFIX kinnitussüsteem pakub täiustatud turvalisust, stabiilsust ja ühe klikiga kinnitamist. 

Reisi pere ja lastega! Teie laste turvalisuse ja mugavuse nimel pakub Sixt autorent esmaklassilisi Cybex laste turvahälle ja –turvatoole vastavalt teie lapse vanusele.

Sixt autorent võimaldab teile kõrgeima kvaliteediga lasteistmed sõltumata, kas plaanite puhkust, nädalavahetuse väljasõitu Eestis, reisi naaberriikidesse või isegi reisi Euroopasse. Cybex on Saksa lastekaupade tootja, kelle toodang on saanud tunnustust Saksamaa turvalisuse testides, see omakorda kinnitab head kooslust nii turvalisuses kui ka disanis. Lastetoolid on kohandatud laste vajadustega ja on ka mugavad ajal, mil laps magab – reguleeritav peatugi aitab hoida lapse pead paigal, võimaldamaks lapsel nautida head unekvaliteeti. Reisi koos pere ja lastega! 

Valige õige auto reisimaks lastega:

Miks Sixt?

  • Kõige teie mobiilsuse tagamiseks: laiaulatuslik valik sõidukeid – alates väikeautost kuni äriklassisõidukini ja isegi väikebussid on teie käsutuses.

  • 30 rendipunkti Baltikumis: Sixt autorendil on üle kolmekümne rendipunkti Baltikumis - Tallinnas, Tartus, Riias, Jurmalas, Vilniuses ja Kaunases.
  • Kõrgtasemel teenindus: me oleme lihvinud oma teeninduskvaliteeti aastast 1912 ja pakume usaldusväärseid ja puhtaid sõiduautosi, väiksebusse ja luksussõidukeid vastavalt teie vajadustele.