Väikebuss autorent äri ja üksikute reiside

Sixt vaeikebussirent | Sixt autorent

Sixt väikebussirent – teie pere, sõprade või ettevõtte sõitude jaoks Eestis ja kogu maailmas.

Kui planeerite reisida mööda Eesti või suunduda isegi välismaareisile pere või sõpradega; kui organiseerite üritust ettevõtte kollektiivile või unustamatut tüdrukutepidu, v
õimaldavad Sixt premium klassi mahtuniversaalid mugavat sõitu nautida

Sixt
pakub 7-kohalisi ja 9-kohalisi reisijateveoks ettenähtud mikrobusse Eestis ja kogu Baltikumis – teie valikule vastavalt on saadaval minibussid nii automaat- kui ka mehaanilise käigukastiga - Opel Vivaro (9 istekohta), Renault Trafic (9 istekohta), Mercedes Benz V-Class (7 istekohta) ja teised. Samuti on teil võimalus rentida mikrobussi kogu Euroopas ja mujal maailmas.

 

 

Oluline! Sixt autorendi poolt pakutavaid mikrobusse võib juhtida B kategooria autojuhiloaga.

Kas vajate autojuhti? Sixt tagab lisatasu eest ka autojuhiteenuse osutamise, et teie saaksite sõitu nautida. 


Miks rentida mahtuniversaali?

  • Soodne. Sixt pakub bussikesi soodsa hinnaga, mis võimaldab teil säästa raha ja hellitada end reisi ajal mõne meeldiva ostuga.
  • Reisige koos! Kõige tavalisemal puhul vajate mahtuniversaalirenti siis kui planeerite sõita puhkama kämpingusse, sportmängudele, lühemale või pikemale ekskursioonile koos perega, sõpradega või kolleegidega. Mahtuniversaali rentides on teil võimalus kõigil koos reisida ja koos aega veeta. 

  • Palju ruumi. Valige välja 7-kohaline või 9-kohaline reisijateveoks ettenähtud mikrobuss sõltuvalt oma plaanidest ja sõitjate arvust. Vabadeks jäävatele lisaistmetele saate paigutada pagasit, kui planeerite reisi ajal teha suuremaid oste. 


Reisile minnes saate võtta kaasa kõik oma mugavusteks vajaliku, sest Sixt mahtuniversaali ja mikrobussiga saate mugavalt kaasa võtta kaks täismõõdulist reisikotti või kolm väiksemamõõdulist pagasiühikut.