Autorent
Rome Centre Borghese (WinRent)
Kokkuvarisemine
Itaalia // Rome // Rome Centre Borghese (WinRent)
Muutke andmeid

Autorent Rome Centre Borghese (WinRent): Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Via Galoppatoio33 (Park area)
  00197 Roma IT +39-0632110194
 
Jaama liik: Linn
GDS - kood: ROMC04
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 18:30
La.08:00 - 13:00
 
 24 h tagastus

Võtke oma reisist maksimum kasutades Sixt autorenti Rooma kesklinnas Villa Borgheses. Meie esindus asub otse linna südames, Villa Borghese pargi parkimisalas. Jõuate sinna mugavalt Spagna metroojaamast, Rooma Rahvusvahelisest Leonardo Da Vinci Lennujaamast Villa Borghese autorenti jõudmiseks kulub ligi 45 minutit. Kui olete Rooma pealinnas, siis auto rentimine Sixti Villa Borghese esindusest muudab liiklemise lihtsaks ja saate linna nautida omas tempos. Villa Borghese ise on koduks vaatamisväärsustele, muuseumitele ja kaunile arhitektuurile. Muuseumitest leiate nii renessanssi meistriteoste kollektsiooni kui ka modernset kunsti. Sealne park on Rooma linnas suuruselt kolmas ning kõik peamised turismiobjektid jäävad vaid lühikese sõidu kaugusele. Rentige auto Rooma Villa Borghese Sixtist ja nautige ümbrust!

Sixitga Roomat avastamas

Pole vahet kas olete puhkuse- või ärireisil, Villa Borghese Sixtist leiate laia valiku erinevaid rendiautosid, kindlasti midagi oma soovidele vastavat. Autode hulgas on premium-brändide mudelid, nagu näiteks BMW, Audi ja Mercedes-Benz. Muidugi on ka soodsamaid ja ökonoomsemaid linnaautosid, nagu näiteks Renault, Alpha Romeo, Fiat. Saate autole valida juurde ekstravarustust – lihtsamaks ringi sõitmiseks ja orienteerumiseks on olemas navigatsiooniseadmed, lastega reisijatele on olemas turvatoolid. Turvatunde tagamiseks pakume erinevaid kindlustuspakette. Pange tähele, et broneerides valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et pakkuda parimat auto rentimise teenust. Teie mugavuse huvides on rendiauto tagastus Rooma Villa Borghese autorendis võimalik ööpäevaringselt. Rentige Roomat külastades auto Villa Borghese Sixtist!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 18:30
La.08:00 - 13:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Rome Centre Borghese (WinRent) ROMC04 Via Galoppatoio33 (Park area) 00197 Roma 41.909225, 12.486505 +39-0632110194

Sixt asukoht Rome Centre Borghese (WinRent) ROMC04

Via Galoppatoio33 (Park area)
00197 Roma
 
Telefoni nr. +39-0632110194

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

  • Autod
  • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

  • Sixt parima hinna garantii
  • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
  • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
  • Miles & More - koguge punkte
  • Peidetud tasud puuduvad
  • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
  • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
  • Suurepärane 24/7 klienditeenindus