Autorent
Sicily Trapani Airport(Leasys)
Kokkuvarisemine
Itaalia // Trapani // Sicily Trapani Airport(Leasys)
Muutke andmeid

Autorent Sicily Trapani Airport(Leasys): Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Aeroporto di Trapani-Birgi
  91100 Trapani IT +39-092328533
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: TPS
Lahtioleku ajad
Es. - Re.09:00 - 11:00
 17:00 - 19:00
 
 24 h tagastus

Autorent Sitsiilia Trapani Lennujaamas Itaalias

Sixt autorent pakub Sitsiilia Trapani Lennujaamas soodsa hinnaga kvaliteetseid autosid. Olemas on erinevad mudelid alates ökonoomsetest linnasõidukitest lõpetades premium-klassi autodega. Rendiauto on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu internetis või meie mobiiliäpi vahendusel. Muidugi saate oma valitud autole lisada ekstravarustust, mis muudab teel oleku veel mugavamaks. Meie valikus on navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid ning lisajuhi teenus, kui peaksite roolis olemisest väsima. Ärge muretsege transpordi pärast, kui tulete Sitsiilia Trapani Lennujaama, Sixt autorent hoolitseb selle eest. Võite kindel olla, et leiate meilt parima hinna ja kvaliteedi suhtega pakkumise.

Sitsiilia Trapani Lennujaama (TPS) informatsioon

Pika nimega tuntakse seda Vincenzo Florio Trapani–Birgi Lennujaamana, see asub Trapani ja Marsala vahel Itaalias. See on üks Sitsiilia hõivatumaid lennujaamasid, mis on saanud nime kohaliku veinitootja ja autofänni Vincenzo Florio järgi. Sixti esinduse leiate otse saabumiste hallist – just auto rentimine on kiireim viis peale maandumist edasi liikumiseks. Näiteks Sitsiilia pealinna Palermosse sõiduks kulub ligi poolteist tundi, rentige Sixtist auto ja nautige teed. Selleks, et teie reisiplaanide tegemine oleks lihtne, on rendiauto tagastamine Trapani Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Sixtiga Sitsiiliat avastamas

Trapani on tuntud kui soola ja purjetamise linn, kuna see on ajalooliselt olnud tähtis vahenduspunkt tänu oma suurepärasele asukohale Vahemeres. Trapani võlub oma kauni arhitektuuri ja imelise sinise mereveega. 17. sajandil ehitatud Torre di Ligny vaatetornist avaneb lummav vaade. Külastage Preistoria e del Mare muuseumit, mis on ilmselt linna tuntuim. Auto rentimine on parim viis kogu Sitsiilia saarega tutvumiseks, leiate sealt ohtralt ilusaid randasid ja armsaid külasid. Itaalia kultuur on lummav ja ka sealsed veinid ja köök on vaimustavad. Sõitke rendiautoga näiteks Etna vulkaani juurde, mis on Euroopa kõrgeim vulkaan ja üks aktiivsemaid vulkaane maailmas. Seal asub näiteks populaarne suusakuurort Rifugio Giovanni Sapienza. Kuhu te sellel kaunil Itaalia saarel ka ei suunduks, Sixt autorent Trapani Lennujaamast on parim viis ümbruse nautimiseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.09:00 - 11:00
 17:00 - 19:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Sicily Trapani Airport(Leasys) TPS Aeroporto di Trapani-Birgi 91100 Trapani 37.901300, 12.495800 +39-092328533

Sixt asukoht Sicily Trapani Airport(Leasys) TPS

Aeroporto di Trapani-Birgi
91100 Trapani
 
Telefoni nr. +39-092328533

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

  • Autod
  • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

  • Sixt parima hinna garantii
  • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
  • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
  • Miles & More - koguge punkte
  • Peidetud tasud puuduvad
  • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
  • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
  • Suurepärane 24/7 klienditeenindus