Autorent
Araxos Lennujaam
Kokkuvarisemine
Kreeka // Ditiki Achaia // Araxos Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Araxos Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: West Patras
  270 52 Araxos GR +30-2610275677
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: GPA
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.09:00 - 20:00
Riigipühad09:00 - 20:00
 
 

Rentige auto Araxose Lennujaama Sixtist

Kõigil Araxose Lennujaama külastajatel on võimalik alustada oma reisi auto rentimisega Sixtist. Tehke broneering interneti teel või meie mobiilirakenduses. Valikus on palju erinevaid uusi mudeleid, mille hulgast leiate kindlasti endale sobiva rendiauto. Araxose Lennujaama Sixt autorendist on võimalik rentida nii suuri kui väikseid sõiduautosid, näiteks on olemas kompaktsed linnaautod ning mugavad sedaanid, maastikusõitudeks saate rentida võimsa maasturi. Kui soovite oma puhkuse stiilseks muuta, siis on võimalik rentida ka sportautosid ja kabriolette. Lisaks saate vajaduse korral rentida lisavarustust nagu navigatsioonisüsteemid, mille abil jõuate võõrastel teedel lihtsasti soovitud sihtpunkti. Saadaval on ka erinevad laste turvatoolid, mis on väikestele lastele kohustuslikud. Valida saab erinevate kindlustuspakettide vahel, olemas on alla 25-aastaste juhtide kindlustus.

Tere tulemast Araxose Lennujaama!

Araxose Lennujaam (lühendatult GPA) teenindab Patra linna, mille keskus asub lennujaamast 40 kilomeetri kaugusel – auto rentimine on lihtsaim viis edasi sõitmiseks. Lennujaama läbib aastas umbes 150 000 reisijat ning hooajaline lennuühendus on paljude Euroopa maadega. Rendiauto kättesaamiseks tuleb kontakteeruda Araxose Lennujaama autorendiga ning kokku leppida aeg, millal te soovite oma auto kätte saada. Kokkulepitud ajal võtab teid lennujaama parklas vastu Sixti sõbralik meeskonnaliige ning annab teile peale rendilepingu sõlmimist võtmed, et saaksite Araxose Lennujaamast aega raiskamata teed alustada. Sixt soovib teile muljeterohket teekonda.

Rendiautoga ümbrust avastamas

Araxose lennujaamast umbes 50 minutilise sõidu kaugusel ootab teid ajalooline Patra linn. Vanalinnast leiate keskaja algusest pärit Patra kindluse ja amfiteatri. Kesklinnast, kuningas Georgi Väljaku äärest, leiate suure valiku erinevaid majutusasutusi ja söögikohti. Linna põhjaosasse jääb Patrase Arheoloogiamuuseum, kus saab tutvuda ajalooliste leidudega – see on on suuruselt teine muuseum Kreekas. Ka linna äärealadel leidub mitmeid külastamist väärt paikasid, kuhu on kõige mugavam jõuda rendiautoga. Mereäärsel alal ootab teid turistide seas populaarne promenaad ja kaunid rannad. Lennujaamast kümne kilomeetri kaugusel asuvas Patra Ülikoolis saate külastada Patra Teaduse- ja Tehnoloogiamuuseumit. Auto rentimine Araxose Lennujaama Sixtist on mugavaim viis selle piirkonnaga tutvumiseks.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.09:00 - 20:00
Riigipühad09:00 - 20:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Araxos Lennujaam GPA West Patras 270 52 Araxos 38.151082, 21.425733 +30-2610275677

Sixt asukoht Araxos Lennujaam GPA

West Patras
270 52 Araxos
 
Telefoni nr. +30-2610275677

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane 24/7 klienditeenindus