Autorent
Lesbos Lennujaam
Kokkuvarisemine
Kreeka // Lesbos // Lesbos Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Lesbos Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Mytilini Airport
  81100 Lesvos GR +30-2251061665
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MJT
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00
 
 
 • rendiauto kontoris Lesbos Lennujaam

Autorent Lesbose Lennujaamas Kreekas

Lesbose Lennujaamast rendiauto võtmine on Sixti teenuseid kasutades väga mugav. Meie pakutavate sõidukite hulgast leiate kindlasti just endale sobiva, ei ole vahet, kas reisite töö või puhkuse eesmärgil. Pakutavate autode seas on ökonoomsed linnaautod ja neljaveolised maasturid. Autole saate juurde rentida ka vajalikud lisad, et teekonda veelgi sujuvamaks muuta. Valikus on näiteks laste turvatoolid- ja hällid, navigatsiooniseadmed (GPS), piiramatu kilometraaž. Saate valida erinevate kindlustuspakettide vahel, kaasa arvatud spetsiaalselt noorele juhile mõeldud kindlustus. Auto broneerimine läbi interneti või mobiiliäpi võtab aega vaid mõne minuti, kuid muidugi olete oodatud ka Sixt esindusse kohapeal, et valida endale sobivaim pakkumine. Auto rentimine Lesbose Lennujaamast on kiire viis stardiks!

Lesbose Lennujaama info

Lesbose Lennujaam on tuntud ka kui Mytilini Lennujaam (MJT), mis asub Lesbose saarel, Kreeka idaosas. Lennujaam jääb 8 kilomeetri kaugusele Mytilini linnast. Lennujaamas on üks terminal, mis teenindab nii kodumaiseid kui rahvusvahelisi lende, viimased on peamiselt hooajalised lennud Euroopa erinevatest riikidest. Aastas teenindab lennujaam ligi pool miljonit reisijat. Mytilini Lennujaamast linna jõudmiseks on parim viis auto rentimine Sixti esindusest, mis asub saabuvate lendude hallis. Seal ootavad teid meie sõbralikud klienditeenindajad, et leida teile sobivaim pakkumine.

Rendiautoga Kreekat avastamas

Kasutage võimalust rentida auto Mytilini Lennujaamast, et tutvuda Lesbose, Kreeka suuruselt kolmanda saarega, mille keskuseks on Mytilini. Linn, mis on täis elu ja üllatusi ning millel on väga pikk ajalugu, ulatudes mitme tuhande aasta taha. Seda peetakse üheks maailma vanimaks linnaks, kus on palju erinevatest ajastutest ja stiilidest pärinevaid vaatamisväärsusi - kirikud, kindlused, sadamad, kitsad linnatänavad, ajalooline arhitektuur. Ümbruskonna kaunid rannad, tuntuim neist Vatera, pakuvad head puhkamise võimalust, mere ja looduse lähedust. Eheda eluviisi ja kultuuriga tutvumiseks annab rendiauto kasutamine suurepärase võimaluse. Külastage Plomari küla, mille ajalugu ja traditsioonid on jäänud aastakümneid puutumata, nautige maitsvat kreeka kööki. Auto rentimine Lesbose Lennujaama Sixtist muudab teie reisi meeldejäävaks ja liiklemise lihtsaks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Lesbos Lennujaam MJT Mytilini Airport 81100 Lesvos 39.058084, 26.598179 +30-2251061665

Sixt asukoht Lesbos Lennujaam MJT

Mytilini Airport
81100 Lesvos
 
Telefoni nr. +30-2251061665

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane 24/7 klienditeenindus