Autorent
Milos Lennujaam
Kokkuvarisemine
Kreeka // Milos // Milos Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Milos Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: National Airport Afrodite
  848 00 Milos GR +30-2287021627
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MLO
Lahtioleku ajad
Es. - La.07:30 - 13:30
 
 

Milose Lennujaam Kreekas

Kasutage edasi liikumiseks mugavat viisi ja rentige auto Milose Lennujaama Sixti esindusest.  Meie hästivarustatud autopargist leiate kindlasti midagi sobivat, pakume erinevaid kvaliteetseid sõiduautosid taskukohase hinnaga. Auto rentimine Milose Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete broneeringu internetis või mobiiliäpi vahendusel. Autole saate juurde valida ka vajalikud lisad, nagu näiteks navigatsiooniseadmed, millega võite julgelt ringi sõita kogu saarel, leides üles vajalikud kohad ja kartmata eksimist. Saadaval on laste turvatoolid- ja hällid, võite valida piiramatu kilometraaži.  Et sõidu ajal end täiesti turvaliselt tunda, valige erinevate kindlustuspakettide seast endale sobivaim. Rendiauto võtmine Milose Lennujaama Sixtist on suurepärane viis stardiks!

Milose Lennujaama info

Milose Lennujaam (MLO) asub Milose saarel, Kreeka lõuna osas. Lennujaam teenindab siselende, lennud toimuvad pealinna Ateenasse ja Thessalonikisse. Reisijate arv on veidi üle 50 000 inimese aastas. Sixti esinduse leiate saabuvate lendude hallist, kus meie klienditeenindajad aitavad teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Auto renitmine Milose Lennujaama Sixtist annab teile vabad käed saarega tutvumiseks!

Avastage Sixtiga Kreekat

Milose saar, see on sinine meri, kuldsed liivad, uhked mäed, palju päikest, põnev ajalugu, seega suurepärane koht puhkuseks ja looduse nautimiseks. Milose sopilised rannad on puhkamiseks loodud! Populaarsemad nendest on Sarakiniko saare põhjaküljel oma haaravate roheliste ja siniste laguunidega, Kleftiko, Paliochori ja veel paljud, saarel on lugematu hulk suuremaid ja väiksemaid randu põnevate kaljude ja koobastega. Külastage Polloniat, meeleolukat kaluriküla, kus on mitmeid söögikohti. Saate siin nautida maitsvaid mereande – sardiine, kalmaare, kaheksajalgu. Kohalikud veinid ja juustud pakuvad põnevaid maitseelamusi. Mereäärsetest laudadest avanevad suurepärased vaated merele ja ajaloolisele sadamale. Adamantas on saare kultuuri- ja kaubanduskeskus, sadamalinn, mis jääb Milose Lennujaamast 4,5 kilomeetri kaugusele. Seal on mõnusad baarid, kohvikud, restoranid, üleüldse kõik, mis mõnusa puhkuse juurde kuulub. Ajaloohuvilised saavad külastada Milose Kaevandusmuuseumi või meremuuseumi. Ja  muide, saarelt on leitud Milose Venus, üks kuulsamaid skulptuure kogu maailmas! Rentides auto Milose Lennujaama Sixtist, saate olla oma aja peremees ja võtta reisist maksimumi!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - La.07:30 - 13:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Milos Lennujaam MLO National Airport Afrodite 848 00 Milos 36.696649, 24.470308 +30-2287021627

Sixt asukoht Milos Lennujaam MLO

National Airport Afrodite
848 00 Milos
 
Telefoni nr. +30-2287021627

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

  • Autod

Teie eelised Sixtis

  • Sixt parima hinna garantii
  • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
  • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
  • Miles & More - koguge punkte
  • Peidetud tasud puuduvad
  • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
  • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
  • Suurepärane 24/7 klienditeenindus