Autorent
Samos Lennujaam
Collapse
Kreeka // Samos // Samos Lennujaam
Change details

Autorent Samos Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Arrival Hall
  83103 Samos GR +30-22730-62736
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SMI
Sixt asukoht: 5588
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.06:30 - 17:00
Riigipühad06:30 - 17:00
 
 

Autorent Samose Lennujaamas Kreekas

Samose Lennujaamast rendiauto võtmine on Sixti teenuseid kasutades lihtne ja mugav. Meie laia valikuga kvaliteetsete sõidukite pargist leiate kindlasti midagi endale sobivat. Pakkumises on taskukohaste hindadega ökonoomsed linnaautod, luksuslikuma sõidukogemuse soovijatele pakume kabriolette ja sportautosid, loodusesse sõitjatel on võimalus valida võimsad neljaveolised džiibid. Auto rentimine Samose Lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Kui olete sobiva rendiauto leidnud, saate vajadusel juurde võtta ka lisasid, nagu näiteks navigaatorsüsteemid, mis aitavad orienteeruda, laste turvatoolid, kui reisite perega, piiramatu kilometraaž, erinevad kindlustuspaketid – lihtsalt andke meile broneeringut tehes oma soovidest teada! On hea mõte alustada oma teekonda Samose Lennujaamast Sixti esindusest auto rentimisega. See annab vabaduse oma aega ja reisi planeerida just endale sobivalt.

Tere tulemast Samose Lennujaama

Samose Rahvusvaheline Lennujaam (lühendatult SMI) on tuntu ka Aristarchose Lennujaamana. See asub Kreeka idaosas Samose saarel. Lähim linn Pythagoria asub lennujaamast 5 kilomeetri kaugusel. Regulaarne lennuühendus on pealinna Ateenaga ja Thessalonikiga, hooajalised lennud toimuvad paljudest Euroopa suurlinnadest. Aastas teenindab lennujaam üle 400 000 reisija. Sixti autorendi leiate saabuvate lendude hallist, kus teid tervitab meie professionaalne meeskond, kes aitab kõigis autorendiga seotud küsimustes, et saaksite kiirelt võtmed kätte. Sixt autorent soovib teile Samose Lennujaamast turvalist teekonda.

Rendiautoga Samost avastamas

Samos on saar Kreeka idaosas, Türgi piiri ääres. Iidsetel aegadel oli see võimas ja rikas linnriik, tuntud oma viinamarjaistanduste ja muskaatveini poolest, viimast toodetakse saarel praeguseni. Siin asub tähelepanuväärne iidsete inseneride meistriteos, akvedukt, mis varustas linna puhta veega. Tänapäeval on see kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Saare loodus on imeilus. Päikselised rannad kristallselge sinise veega paeluvad puhkajaid, mäed ja metsad kutsuvad matkajaid. Saare loodus on omapärane, on palju haruldasi taimi, mis kasvavad vaid sellel saarel. Parima võimaluse iidse ajalooga ja tähelepanuväärse loodusega tutvumiseks annab auto rentimine Samose Lennujaama Sixti esindusest!


( Rendipunkti haldus )

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.06:30 - 17:00
Riigipühad06:30 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Samos Lennujaam SMI Arrival Hall 83103 Samos 37.689339, 26.911290 +30-22730-62736 +30-22730-62736

Sixt asukoht Samos Lennujaam SMI

Arrival Hall
83103 Samos
 
Telefoni nr. +30-22730-62736
Faks +30-22730-62736

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Your benefits with Sixt

 • Sixt Best Price Guarantee
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Free cancellation and reservation changes when you pay on arrival
 • Miles & More - Earn miles
 • No hidden costs
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane 24/7 klienditeenindus