Autorent
Forde Lennujaam
Collapse
Norra // Forde // Forde Lennujaam
Change details

Autorent Forde Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Førde Lufthavn
  6977 Bygstad NO +47-81522466
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: FDE
Sixt asukoht: 41156
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 22:00
La. - Pü.12:00 - 23:00
 
 

Autorent Førde Lennujaamas Norras

Auto rentimine Førde Lennujaama Sixtist on meeldiv viis oma reisi alustamiseks. Meie esindusest saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed autod, erinevad sedaanid ja luukpärad. Valikus on ka neljaveolised džiibid, mis mahutavad kogu pere koos pagasiga ja millega on mugav loodusesse sõita. Førde Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida te vajate. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, on olemas ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pange tähele, et broneeringut tehes valite sõiduki kategooria, mitte täpset mudelit. Ootame teid Førde Lennujaama Sixt autorenti, et saaksite Norras mugavalt liigelda!

Førde Lennujaama info

Førde Lennujaam (lühidalt lihtsalt FDE) on tuntud ka nime all Bringelandi Lennujaam, Førde linn jääb sealt 16 kilomeetri kaugusele – auto rentimine annab liikumisvabaduse ja võimaluse omas tempos edasi liikuda. 1986. aastal valminud lennujaam on üsna väike ja teenindab aastas alla saja tuhande reisija. Tulevikuplaanide kohaselt see suletakse ja liiklus jätkub Florø Lennujaamast. Regulaarsed lennuühendused on sealt Bergeni, Oslo ja Sandanega. Meie esinduse leiate saabumiste hallist, tunnete meid ära oranži tunnusvärvi järgi. Sixt pakub tasemel teenust, et saaksite võimalikult lihtsalt edasi liikuda ja ei peaks transpordi pärast muretsema.

Avastage Lääne-Norrat koos Sixtiga

Sogn og Fjordane maakonnas asuv Førde linn on piirkonna majanduslik keskus. Külastage Sunnfjordi Muuseumit, kus saab ülevaate selle piirkonna ajaloost. Linn asub kauni fjordi ääres ning piirkonna peamiseks vaatamisväärsuseks ongi sealne loodus. Rendiauto annab võimaluse sõita erinevatesse kohtadesse, soovitame minna vaatama puidust ehitatud Borgundi kirikut. Nigardsbreen on liustik, kus saab matkata ja telkida. Kjosfosseni kosk on aga võimas loodusnähtus, mis on üks piirkonna külastatumaid vaatamisväärsusi.  Ümbruses on võimalusi suusatamiseks ning kalastamiseks, aga ka kaitse all loodusega rahvuspargid. Võtke reisist maksimum Sixt autorendiga  Førde Lennujaamast! 


( Rendipunkti haldus )

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 22:00
La. - Pü.12:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Forde Lennujaam FDE Førde Lufthavn 6977 Bygstad 61.390795, 5.758220 +47-81522466 +47-90-868885

Sixt asukoht Forde Lennujaam FDE

Førde Lufthavn
6977 Bygstad
 
Telefoni nr. +47-81522466
Faks +47-90-868885

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

  • Autod
  • 4x4

Your benefits with Sixt

  • Sixt Best Price Guarantee
  • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
  • Free cancellation and reservation changes when you pay on arrival
  • Miles & More - Earn miles
  • No hidden costs
  • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
  • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
  • Suurepärane 24/7 klienditeenindus