Autorent
Sogndal Lennujaam
Collapse
Norra // Sogndal // Sogndal Lennujaam
Change details

Autorent Sogndal Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Haukåsen
  6854 Kaupanger NO +47-81522466
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SOG
Sixt asukoht: 40790
Lahtioleku ajad
Es. - Re.06:00 - 21:00
La.10:00 - 15:00
Pü.13:00 - 21:00
 
 

Autorent Sogndali Lennujaamas Norras

Sogndali Lennujaama Sixtis on olemas rendiautod igale hinnaklassile ning kõik mudelid on uued ja kvaliteetsed. Tehke broneering siinsamas meie veebilehel või mobiilirakenduses ja saate osa tasemel klienditeenindusest ning kvaliteetsetest sõidukitest. Meil on olemas ka premium-brändide mudelid nagu BMW ja Mercedes-Benz. Olenevalt sellest, kui suur on teie seltskond, palju on teil pagasit ja mida teha soovite, pakume erinevaid sedaane ja luukpärasid. Valikus on ka džiibid, veokid ning mikrobussid. Loomulikult saab juurde võtta vajaliku ekstravarustuse, mis teeb teie teel oleku veelgi meeldivamaks. Valikus on näiteks laste turvatoolid ja õige tee leidmisel on abiks navigatsiooniseade. Kindlustuspakettide hulgast saate valida endale sobivaima ja on olemas ka lisajuhtide võimalus, kui peaksite sõidust puhata soovima. Selleks, et teie teekond Sogndali Lennujaamast edasi oleks võimalikult mugav, kasutage Sixt autorenti!

Tere tulemast Sogndali Lennujaama!

1971. aastal avatud Sogndali Lennujaam (rahvusvahelise lühendi järgi SOG) asub 20 kilomeetri kaugusel Sogndali keskusest, täpsne asukoht on Haukåsen. See on üks kolmest Sogn og Fjordane maakonna lennujaamast. Regulaarselt väljuvad riigisisesed lennud Oslosse, Bergenisse ja Sandanesse. Jätke broneeringut tehes oma saabumise aeg ning Sixti meeskonnaliige ja rendiauto ootavad teid saabudes, et saaksite aega kulutamata teele asuda. Auto rentimine Sogndali Lennujaamast annab võimaluse tutvuda kauni ümbrusega.

Võtke Sixtiga reisist maksimum

Piirkonnas on palju huvitavaid vaatamisväärsusi ja võimas loodus, nende hulgas on näiteks rahvuspargid, liustikud, kosed. Rendiautoga saate sõita kõikide nende ainulaadsete kohtade juurde ja nautida liikumisvabadust. Sõitke mööda Sognefjordi, mis on selle piirkonna kõige pikem ja sügavam fjord. Suvisel ajal on siin suurepärased võimalused matkamiseks ja mägironimiseks, talvel aga suusatamiseks. Lærdalstunnelen on 24 kilomeetri pikkune tunnel, mida mööda sõitmine on põnev kogemus. Läheduses asub palju praamiga ligipääsetavaid saari, kuhu on autoga väga lihtne liikuda. Kui soovite kaunile loodusele vahelduseks ka linnas aega veeta, siis näiteks Bergen asub ligi kahe ja poole tunnise sõidu kaugusel. Sixt autorent Sogndali Lennujaamast muudab teel oleku meeldivaks!


( Rendipunkti haldus )

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.06:00 - 21:00
La.10:00 - 15:00
Pü.13:00 - 21:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Sogndal Lennujaam SOG Haukåsen 6854 Kaupanger 61.156257, 7.137789 +47-81522466

Sixt asukoht Sogndal Lennujaam SOG

Haukåsen
6854 Kaupanger
 
Telefoni nr. +47-81522466
Faks

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok

Your benefits with Sixt

 • Sixt Best Price Guarantee
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Free cancellation and reservation changes when you pay on arrival
 • Miles & More - Earn miles
 • No hidden costs
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane 24/7 klienditeenindus