Autorent
Agen-La Garenne Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // Agen // Agen-La Garenne Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Agen-La Garenne Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Aéroport d'Agen-La Garenne
  47520 Le Passage FR +33-553470940
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: AGF
Lahtioleku ajad
Es. - Ko.08:00 - 18:00
Ne.08:00 - 17:00
Re.08:00 - 18:00
La.08:00 - 17:00
 
 

Autorent Agen-La Garenne Lennujaamas Prantsusmaal

Rentige mugav ja stiilne auto Sixti esindusest Agen-La Garenne Lennujaamas. Valikus on kompaktsed linnaautod, mahukad luukpärad ning ka luksuslikumad mudelid. Kui vajate võimsust ja nelikvedu, siis on olemas džiibid ning tipptasemel sõidukogemuse saab kabrioleti või sportauto roolis. Kõik meie rendiautod on suurepärases korras ning kvaliteetsed, tagades meeldiva ja turvalise teeloleku. Vaadake meie koduleheküljelt viimaseid pakkumisi ja tehke broneering kõigest mõne minutiga internetis või mobiiliäpis. Muidugi saate autole juurde rentida vajalikud lisad, nagu näiteks lapse turvatool või hoopis navigatsiooniseade, mis aitab lihtsalt õige tee leida. Kõik autod tulevad koos standardkindlustusega, kuid saate valida ka täiendatud pakettide hulgast sobivaima. Pange tähele, et auto broneerimisel Agen-La Garenne Lennujaamast valite rendiauto kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Agen-La Garenne Lennujaama info

Edela-Prantsusmaal Aquitaine regioonis asuv Agen-La Garenne Lennujaam, lühidalt AGF, on väike lennujaam, mis teenindab aastas veidi üle 30,000 reisija. Regulaarne lennuühendus on Pariisi Orly Lennujaamaga. Lähimal asuv linn on Agen, kuhu on vaid kolm kilomeetrit – auto rentimine Sixtist peale maandumist on ringi liikumiseks parim variant. Suurtest linnadest jäävad lähedusse Toulouse (114 km) ja Bourdeaux (138 km). Jätke auto broneerimisel oma saabumise andmed ning Sixti meeskonnaliige ootab teid, et saaksite rendilepingu allkirjastada ja mugavalt Agen-La Garenne Lennujaamast rendiauto roolis teele asuda.

Nautige Sixtiga kaunist ümbrust ja vaatamisväärsusi

Peale auto rentimist Agen-La Garenne Lennujaamast sõitke näiteks Ageni linna. Selle peamine šopingutänav on 19. sajandil rajatud Boulevard de la Republique, kus on palju poode ja kohvikuid. Place des Laitiers väljakul on piima- ja ökotoodete turg, kust saab osta värskeid toiduaineid. Jalutage Garonne jõe kallastel ja vanalinnas, kus näete gooti, rooma ja baski stiilis hooneid. Silmapaistva arhitektuuriga on näiteks Notre Dame du Chapleti torn ja Saint Capraisi katedraal. Rendiauto annab võimaluse sõita ka näiteks Biskaia lahe äärde, kus on Grande Dune du Pilat, mis on suurim liivadüün Euroopas. Võtke reisist maksimum Sixt autorendiga Agen-La Garenne Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Ko.08:00 - 18:00
Ne.08:00 - 17:00
Re.08:00 - 18:00
La.08:00 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Agen-La Garenne Lennujaam AGF Aéroport d'Agen-La Garenne 47520 Le Passage 44.176888, 0.594300 +33-553470940

Sixt asukoht Agen-La Garenne Lennujaam AGF

Aéroport d'Agen-La Garenne
47520 Le Passage
 
Telefoni nr. +33-553470940

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus