Autorent
Rodez Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // Rodez // Rodez Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Rodez Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Route Decazeville
  12330 Salles-la-Source FR +33-5-65427233
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: RDZ
Lahtioleku ajad
Es.07:30 - 21:30
Te. - Re.09:00 - 21:30
La.09:00 - 12:00
Riigipühad09:00 - 12:00
 
 24 h tagastus

Autorent Rodezi Lennujaamas Prantsusmaal

Maandusite ja soovite stressivabalt edasi liikuda? Sixt autorent Rodezi Lennujaamas ootab teid! Auto rentimine Rodezi Lennujaama Sixtist on meeldiv viis oma reisi alustamiseks. Meie esindusest saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto. Pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on nii luksusmudelid kui ka ökonoomsed autod, erinevad sedaanid ja luukpärad. Valikus on neljaveolised džiibid, mis mahutavad kogu pere või suurema grupi koos pagasiga. Muidugi on olemas ka lai valik erinevaid sportautosid ning kabriolette. Sixtis on olemas isegi veokid. Rodezi Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida te vajate. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, on olemas ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus.

Tere tulemast Rodezi Lennujaama!

Rodez–Aveyron Lennujaam (rahvusvahelise lühendi järgi RDZ) asub Occitanie regioonis Lõuna-Prantsusmaal. 1971. aastal rajatud lennujaamast väljub regulaarne ühendus vaid Pariisi ning aastane reisijate arv jääb alla saja tuhande. Rodezi keskusesse on 10 km – rentige auto ja olete kiirelt kohal. Sixti teenindusleti leiate fuajeest, check-in lettide juurest. Abivalmis klienditeenindajad aitavad kõigis autorendiga seotud küsimustes, kusjuures auto tagastamine on võimalik ööpäevaringselt. Ootame teid Rodezi Lennujaama Sixti, et saaksite reisil rendiautoga mugavalt liigelda!

Sixtiga võluval Lõuna-Prantsusmaal

Rodezi linna üheks peamiseks vaatamisväärsuseks on sealne vanalinn, kus on palju gooti stiilis ehitisi. Minge vaadake üle Notre Dam, Bishopi loss ja Maison du Armagnac. Musée Soulages on põneva väljapanekuga ja pühendatud kaasaegsele kunstile, Musée Fenaille on aga arheoloogiamuuseum. Võtke autoga ette väike sõit ning minge Le Monastère kloostrisse ja selle ümber olevasse suurde Parc de loisirs de Combelles parki. Poole tunnise sõidu kaugusele lennujaamast jääb küla Belcastel, mis on ametlikult ära märgitud kui üks riigi kaunimaid. Auto rentimine peale maandumist annab teile võimaluse liikuda omas tempos. Teie teel oleku muudab lõbusaks ja reisi meeldejäävaks Sixt autorent Rodezi Lennujaamast.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es.07:30 - 21:30
Te. - Re.09:00 - 21:30
La.09:00 - 12:00
Riigipühad09:00 - 12:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Rodez Lennujaam RDZ Route Decazeville 12330 Salles-la-Source 44.410731, 2.483221 +33-5-65427233

Sixt asukoht Rodez Lennujaam RDZ

Route Decazeville
12330 Salles-la-Source
 
Telefoni nr. +33-5-65427233

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus