Autorent
Borlänge Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Borlänge // Borlänge Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Borlänge Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Dala Airport
  784 37 Borlänge SE +46-243211050
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: BLE
Lahtioleku ajad
Es. - Ne.10:00 - 20:30
Re.16:00 - 19:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Autorent Borlänge Lennujaamas Rootsis

Auto rentimine Borlänge Lennujaamast on kiire ja taskukohane, kuid rendite auto Sixtist. Valikus on erinevad sedaanid, luukpärad ning džiibid. Olemas on ka sportautod ja kabrioletid. Leiate nii luksusmarkide autosid kui ka ökonoomsemaid ja soodsamaid variante, kindlasti midagi oma vajadustele ja eelarvele vastavat. Lisaks meie laiale autovalikule pakume me ka erinevaid lisasid, et teie auto rentimise kogemus oleks veelgi mugavam ning saaksite teel olemist nautida. Nende hulgas on näiteks piiramatu kilometraaž, navigatsioonisüsteemid ja ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast saate valida endale sobivaima. On olemas ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pange tähele, et sõiduki ettebroneerimisel Borlänge Lennujaamast ei saa valida kindlat mudelit, vaid rendiauto kategooria.

Borlänge Lennujaama info

Borlänge Lennujaama (BLE) tuntakse ka nime all Dala Lennujaam. Teise maailmasõja ajal rajatud lennujaam on üsna väike ning see teenindab aastas ligikaudu 30,000 reisijat. Borlänge keskusesse on lennujaamast vaid 10 kilomeetrit ning näiteks lähedal asuvasse linna Falun on 20 minuti pikkune tee – rendiauto viib teid kiiresti kohale, kuhu te ka ei suunduks. Planeerige oma reisi stressivabalt, sest auto tagastamine ja kättesaamine on võimalik ööpäevaringselt. Sixt autorendi naeratav ja abivalmis meeskond ootab teid Borlänge Lennujaamas, et saaksite oma reisi meeldivalt jätkata.

Rendiautoga ümbruses

Borlänge linna ajalugu ulatub keskaega ning tänapäevani on säilinud mitmed hooned ja kirikud. Leiate sealt palju poode ja restorane, nii traditsioonilisi kui ka kaasaegseid. Linna lähistel on külmal ajal ideaalsed võimalused suusatamiseks, sõitke näiteks Romme Alpini suusakuurortisse, kus saab nautida talvemõnusid. Rootsi loodus ja maastik on imelised nii suvel kui talvel. Kui reisite lastega, tasub külastada kohalikku jaanalinnufarmi. Lähedal asuvas Faluni linnas asub kogu Dalarna maakonna muuseum ning Faluni kaevanduse muuseum, viimases saab näha ehtsaid miine. Suvel tasub ära käia aga Bojseni järve äärsel rannal. Sixt autorent Borlänge Lennujaamast annab võimaluse kõigi nendega kohtadega omas tempos tutvuda.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Ne.10:00 - 20:30
Re.16:00 - 19:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Borlänge Lennujaam BLE Dala Airport 784 37 Borlänge 60.429850, 15.508190 +46-243211050

Sixt asukoht Borlänge Lennujaam BLE

Dala Airport
784 37 Borlänge
 
Telefoni nr. +46-243211050

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus