Autorent
Örnsköldsvik Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Örnsköldsvik // Örnsköldsvik Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Örnsköldsvik Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Örnsköldsvik Flygplats
  896 91 Husum SE +46-660-12112
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: OER
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 20:00
 
 24 h tagastus

Autorent Örnsköldsvik Lennujaamas Rootsis

Auto rentimine Sixti esindusest Örnsköldsvik Lennujaamas täidab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Pakume mõistlikku hinda ja kvaliteetseid autosid. Muudate oma teeloleku äärmiselt nauditavaks, kuna meie valikust leiate erinevate autode uusimad mudelid. Kas vajate mahtuniversaali, neljaveolist džiipi, sportautot või ökonoomset sõidukit, siis meie juurest leiate kindlasti sobiva variandi. Sixt pakub isegi mikrobusse ja veokeid. Auto rentimisel Örnsköldsvik Lennujaamast saate juurde valida ka ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Et tunneksite end kindlalt, siis on saadaval erinevad kindlustuspaketid. Tehke broneering vaid mõne minutiga meie äpis või siinsamas kodulehel. Kui lendate Örnsköldsvik Lennujaama, siis Sixt autorent hoolitseb selle eest, et teie teekond jätkuks mugavalt.  

Örnsköldsvik Lennujaama informatsioon

Örnsköldsvik Lennujaam (OER) asub Ida-Rootsis. Lennujaam jääb Örnsköldviki linnast 24 kilomeetrit kirdesse. Sealt käivad igapäevased lennud Stockholm-Arlanda Lennujaama, samuti mõned rahvusvahelised lennud. 1961. aastal ehitatud lennujaam laieneb, hiljuti laiendati lennurada ning uuendati terminalihoonet. Örnsköldsvik Lennujaama positsioon muudab sealt edasi liikumise kõige lihtsamaks just rendiautoga. Meie meeskond ootab teid, et saaksite võtmed kätte ja kiiresti rooli istuda. Et teie reisiplaanide tegemine oleks muretu, siis on auto tagastamine Örnsköldsvik Lennujaamaas võimalik ööpäevaringselt.

Mida teha Örnsköldsvikis

Kas soovite avastada mägesid, metsasid ja randasid, siis seal piirkonnas on see kõik olemas ja auto rentimine Örnsköldsvik Lennujaamast muudab selle kõik kättesaadavaks. High Coast (Höga kusten) on UNESCO maailmapärandite hulka kuuluv rannik, mis jääb Botnia lahe äärde. Sealt avanevad imelised vaated ning koht on suurepärane matkamiseks. Talvel on seal piirkonnas populaarsed suusatamine ja jäähoki. Suvisel perioodil tasub aga autoga sõita kaunitesse randadesse, kus pole liiga palju rahvast ning saate nautida põhjamaise suve võlusid. Ranniku lähedale jäävate saarte avastamiseks saab kasutada praamiliiklust. Kui soovite ette võtta pikema väljasõidu, siis minge näiteks pooleteise tunni sõidu kaugusele jäävasse Umeåsse, mis on tuntud kultuurikeskus. Autorent Örnsköldsvik Lennujaamast on parim valik ümbrusega tutvumiseks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 20:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Örnsköldsvik Lennujaam OER Örnsköldsvik Flygplats 896 91 Husum 63.411310, 18.992220 +46-660-12112

Sixt asukoht Örnsköldsvik Lennujaam OER

Örnsköldsvik Flygplats
896 91 Husum
 
Telefoni nr. +46-660-12112

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus