Autorent
Sveg Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Sveg // Sveg Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Sveg Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flygplatsvägen 5
  842 93 Sveg SE +46-68010968
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: EVG
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 18:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Sveg Lennujaama Sixt ootab teid!

Auto rentimine Sveg Lennujaamast Rootsis on suurepärane viis oma reisi alustamiseks. Sixtist saate valida enda eelarvele ja vajadustele vastava auto, olgu selleks luksusmudel või ökonoomne sõiduk. Meie pakutavate kvaliteetsete sõidukite hulgas on mahukad luukpärad, mis sobivad peredele või gruppidele, kes reisivad suure hulga pagasiga. Sedaanide hulgas on erineva võimsuse ja suurusega valikuid. Muidugi saate juurde rentida vajaliku lisavarustuse, olgu selleks navigatsioonisüsteem, lapse turvatool või lisajuhi teenus. Erinevate kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Pange tähele, et Sveg Lennujaamast ei saa broneerida täpset rendiauto mudelit, vaid sõiduki kategooria.

Sveg Lennujaama info

Sveg Lennujaam, lühidalt lihtsalt EVG, tuntud ka kui Härjedalen Sveg Lennujaam ning see asub Härjedaleni vallas Rootsi keskosas. Lennud Morasse ja Arlandasse väljuvad sealt mitu korda nädalas ja see lennujaam on ideaalne koht, et alustada sõitu Rootsi mägedesse. Selleks, et teie reisiplaanide tegemine oleks stressivaba, siis on auto kättesaamine ja tagastamine väikese lisatasu eest võimalik ööpäevaringselt. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite kiirelt võtmed kätte ja teele asuda. Tehke broneering vaid mõne minutiga Sixti mobiiliäpis või siinsamas meie veebis.

Avastage rendiautoga Rootsit

Kesk-Rootsis asuv Lennujaam sobib stardiks paljudesse erinevatesse kohtadesse. Kui rendite auto Sveg Lennujaamast, siis saate muretult ja vabalt ümbrust avastada. Kogu Härjedaleni piirkond asub mägisel alal ning terves regioonis ei ole ühtegi linna. Kõige suurem asula seal ongi Sveg, kuid see eest on seal ohtralt puutumata loodust ja lummavaid vaateid. Sõitke näiteks 250 kilomeetri kaugusele jäävasse Åre suusakuurortisse, mis on üks Skandinaavia populaarsemaid talviseid sihtkohti. Östersundis asub aga näiteks vaimustav vabaõhumuuseum, mis kannab nime Jamtli. Seal saavad tegevustes kaasa lüüa nii noored kui vanad. Fulufjället rahvuspargis saab aga näha paljusid erinevaid linnuliike ja jalutada kaunis looduses, kus asub ka Rootsi kõrgeim kosk. Sixt autorent Svegi Lennujaamast muudab teel oleku nauditavaks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 18:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Sveg Lennujaam EVG Flygplatsvägen 5 842 93 Sveg 62.046302, 14.417575 +46-68010968

Sixt asukoht Sveg Lennujaam EVG

Flygplatsvägen 5
842 93 Sveg
 
Telefoni nr. +46-68010968

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus