Autorent
Augsburg Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Augsburg // Augsburg Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Augsburg Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flughafenstr. 6
  86169 Augsburg DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: AGB
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 16:30
La. - Pü.08:00 - 12:00
 
 24 h tagastus

Autorent Augsburgi Lennujaamas Saksamaal

Sixt autorent on mugav lahendus neile, kes maanduvad Augsburgi Lennujaamas ning soovivad autoga edasi liikuda. Pakume erinevate sõidukite uusimaid mudeleid, alates ökonoomsetest väikestest sõidukitest kuni võimsate ja suurte premium-klassi mudeliteni välja. Saate siinsamas meie veebilehel või äpis valida just endale sobiva pakkumise. Saadaval on erinevad rendiautod alates väikestest kompaktsetest linnaautodest kuni mahukate luukpära mudeliteni. Teiste hulgas on esindatud tootjad nagu BMW, Mercedes-Benz ja Volkswagen. Lisaks sellele saate oma sõidukogemuse veelgi paremaks teha, valides juurde ekstravarustust. Sixt pakub näiteks laste turvatoole, navigatsiooniseadmeid ning palju muud. Kindlustuspakettide hulgast saate valida just endale sobivaima. Pange tähele, et rendiauto broneerimisel Augsburgi Lennujaamast valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Augsburgi Lennujaama (AGB) info

Lõuna-Saksamaal Baieris asuv Ausburgi Lennujaam teenindab eralende ja omatarbelende, regulaarset lennuühendust sealt hetkel ei käi. 1968. aastal rajatud lennujaam on Augsburgist kuue kilomeetri kaugusel – auto rentimine on edasi minemiseks parim variant. Mööda A8 kiirteed jõuab Münchenisse vaid 25 minutiga ja Stuttgarti ühe tunniga. Teatage broneeringut tehes oma saabumise aeg ning Sixti meeskonnaliige ootab teid peale maandumist, et saaksite rendiauto võtmed kätte ja Augsburgi Lennujaamast stressivabalt teele asuda. Teie mugavuse huvides on auto tagastamine etteteatamisel võimalik ööpäevaringselt.

Mida teha Augsburgis ja ümbruses

Augsburg on Baieris elanike arvult kolmas ning seda peetakse üheks Saksamaa vanimaks linnaks. Vanas linna südames asuvad 11. sajandist pärit gildihooned, kirikud ja kloostrid. Augsburgi Rongipark on kohalik raudteemuusem, mis kuulub Deutsche Bahnile. Maison Mozart on kuulsa helilooja loomingule pühendatud muuseum. Auto rentimine Augsburgi Lennujaamast on hea valik ka juhul, kui soovite aega veeta kaunis Baieri looduses. Sõitke Kuhsee järve äärde, mille ümber saab matkata. Ilsesee on aga suvisel ajal suurepärane ujumiseks ja pikniku pidamiseks. Sõitke ka Baieri Alpidesse, sealsed mäed ja orud on imelised. Tutvuge kohaliku kultuuriga ning proovige Baieri kuulsat õlut. Sixt autorent Augsburgi Lennujaamast muudab teel oleku nauditavaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 16:30
La. - Pü.08:00 - 12:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Augsburg Lennujaam AGB Flughafenstr. 6 86169 Augsburg 48.424060, 10.932050 +49-8966060060

Sixt asukoht Augsburg Lennujaam AGB

Flughafenstr. 6
86169 Augsburg
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus