Autorent
Bielefeld Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Bielefeld // Bielefeld Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Bielefeld Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Am Flugplatz 1
  33659 Bielefeld DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: BFE
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:30 - 18:00
La. - Pü.08:00 - 17:00
 
 

Autorent Bielefeldi Lennujaamamas Saksamaal

Auto rentimine Bielefeldi Lennujaama Sixtist on äärmiselt lihtne. Broneeringu saate teha siinsamas meie veebilehel või Sixti mobiiliäpis. Lisaks saate sõlmida kindlustuslepingu ning pakume juhtimisvõimalust ka noortele. Kui olete alla 25-aastane, siis on teie jaoks olemas eraldi kindlustuspakett. Samuti saate kasutada lisajuhi teenust, kui peaksite sõidust väsima. Lihtsalt märkige lepingus ära, kes rendiauto rooli istuvad. Meie juurest leiate laias valikus kvaliteetseid autosid. Olemas on kompaktsed ja ökonoomsed linnaautod ning ka suuremat seltskonda ja pagasit mahutavad luukpärad või hoopis lukususliku salongiga stiilsed sedaanid. Vaadake meie kodulehelt viimaseid pakkumisi ja tehke broneering juba täna, et saaksite Bielefeldi Lennujaamast rendiautoga rahulolevalt edasi sõita!

Bielefeldi Lennujaama info

Nordrhein-Westfaleni liidumaal asuv Bielefeldi Lennujaam, lühidalt BFE, on väike lennujaam, mis teenindab Ostwestfalen-Lippe regiooni. See jääb Dortmundi (103 kilomeetrit) ja Hannoveri (113 kilomeetrit) vahele. Bielefeldi keskusesse on lennujaamast 12 kilomeetrit, auto rentimine viib teid sinna vähem kui 15 minutiga. Märkige broneeringut tehes oma lennu number ja saabumise aeg ning Sixti meeskonnaliige ootab teid lennujaamas, et saaksite rendiauto võtmed kätte ja aega kulutamata Bielefeldi Lennujaamast startida.

Mida teha Bielefeldis

Bielefeld on 336,000 elanikuga linn, selle ajalooline vanalinn asub Teutoburgi mägisel metsajoonel ning uuem linn on selle ümber. Sparrenburgi loss on sealne kõige tuntum ehitis, mis on rajatud 13. sajandil ning selle katakombid on külastajatele avatud. Vana Raekoda valmis 1904. aastal ning seal tegutseb tänapäevani linnavalitsus. Kunstihuvilised leiavad kindlasti midagi põnevat Kunsthallest, mis on modernse ja kaasaegse kunsti muuseum. Ka hoone ise on väga huvitava arhitektuuriga. Vana Turg on ajalooline väljak linna südames, mille ümbrusest leiate väikseid ärisid, kus müüakse kohalikke meeneid ning hea atmosfääriga kohvikuid ja restorane. Kui soovite linnakärast aja maha võtta, siis sõitke Botaanikaaeda, kus saab nautida rahulikku jalutuskäiku ja tutvuda erinevate taimeliikidega. Olderdisseni Loomaaed on aga ööpäevaringselt avatud ning sissepääs sinna on tasuta, kokku on seal üle 450 erineva linnu- ja loomaliigi. Autorent Bielefeldi Lennujaamast on ümbrusega tutvumiseks parim valik!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:30 - 18:00
La. - Pü.08:00 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Bielefeld Lennujaam BFE Am Flugplatz 1 33659 Bielefeld 51.965385, 8.551136 +49-8966060060

Sixt asukoht Bielefeld Lennujaam BFE

Am Flugplatz 1
33659 Bielefeld
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus