Autorent
Brunswick Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Brunswick // Brunswick Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Brunswick Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Lilienthalplatz 5
  38108 Braunschweig DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: BWE
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 16:30
La. - Pü.08:00 - 12:00
 
 

Autorent Braunschweigi/Brunswicki Lennujaamas Saksamaal

Auto rentimine Braunschweigi Lennujaamast on mugavaim viis oma teekonna alustamiseks. Pakume soodsa hinnaga sõidukeid, mis on kvaliteetsed ja uued. Valikus on erinevaid variante alates kompaktsetest linnautodest kuni mahukate luukpäradeni. Saadaval on ka sportautod, kabrioletid ning võimsad maasturid. Sixt autorendist leiate kindlasti midagi sobivat. Lisaks laiale valikule sõidukitele on olemas ka lisavarustuse rent. Navigatsioonisüsteemid muudavad õigel teel püsimise lihtsaks ning kui reisite lastega, siis on olemas turvatoolid või hällid. Kõik autod tulevad kohustusliku kahjukindlustusega, kuid soovi korral saate valida ka kõike hõlmava kindlustuse. Auto rentimine läbi interneti on vaid mõne kliki kaugusel – vaadake siitsamast meie veebist viimaseid pakkumisi. Pange tähele, et auto broneerimisel Braunschweigi Lennujaamast valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit.

Braunschweigi Lennujaama info

Alam-Saksi liidumaal asuv Braunschweig-Wolfsburgi Lennujaam (lühidalt BWE) on inglise keeles tuntud ka nime all Brunswicki Lennujaam. 1930. aastal rajatud lennujaam asub Hannoveri ja Magdenburgi vahel Põhja-Saksamaal ning see on riigi purilennunduse keskus. Sealt väljuvad hooajalised tšarterlennud ning privaatlennud. Broneeringut tehes märkige ära millal te saabute ja meie meeskonnaliige ootab teid, et saaksite Braunschweigi Lennujaamast mugavalt rendiauto roolis startida. Auto rentimine Sixtist on lihtne ja stressivaba.

Rendiautoga ümbrust avastamas

Braunschweig, tuntud ka kui Brunswick, on 250,000 elanikuga linn, kus on palju huvitavat. Võtke ette sõit keskusesse, kus saab külastada Loodusmuuseumi. Minge Dankwarderode lossi, mis tänapäeval on osa Herzog Anton Ulrichi Muuseumist. Kui otsite midagi teistsugust, siis külastage Happy Rizzi Hausi, mis on kaasaegne ja väga värvikas popkunsti maja. Rohelust saab nautida Bürgerparkis või Tehnikaülikooli Botaanikaaias. Autorent võimaldab teil peale Braunschweigi Lennujaamas maandumist tutvuda nii selle linna muuseumite ja kultuuriga, kuid samuti annab teile võimaluse sõita teistesse ümbruse sihtkohtadesse nagu Hannover, Leipzig või Berliin. Kuhu iganes te otsustate minna, Sixt autorent Braunschweigi Lennujaamas ootab teid, et saaksite teel olekut nautida ja kõike omas tempos teha.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 16:30
La. - Pü.08:00 - 12:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Brunswick Lennujaam BWE Lilienthalplatz 5 38108 Braunschweig 52.316110, 10.560020 +49-8966060060

Sixt asukoht Brunswick Lennujaam BWE

Lilienthalplatz 5
38108 Braunschweig
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus