Autorent
Hof-Plauen Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Hof // Hof-Plauen Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Hof-Plauen Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Pirk 20
  95032 Hof DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: HOQ
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:30 - 18:00
La.08:30 - 12:00
 
 

Autorent Hof-Plaueni Lennujaamas Saksamaal

Tere tulemast Sixt autorenti Hof-Plaueni Lennujaamas! Leiate meie juurest just enda vajadustele vastava auto, olgu selleks kas mugava salongiga või suure mahutavusega sõiduk. Kvaliteetses autopargis on saadaval teiste hulgas tootjad nagu BMW, Mercedes-Benz ja Volkswagen. Loomulikult on võimalus lisade rentimiseks, saadavak on näiteks navigatsioonisüsteemid, laste turvatoolid või piiramatu kilometraaž. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, kusjuures saadaval on ka alla 25-aastaste juhtide kindlustus. Taskukohaste hindadega pakkumiste hulgas on kindlasti midagi teie eelarvele vastavat. Rendiauto Hof-Plaueni Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või nutitelefoni äpi vahendusel. Pange tähele, et broneeringu tegemisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Hof-Plaueni Lennujaama info

Hof-Plaueni Lennujaam, lühidalt lihtsalt HOQ, asub Saksamaa kirdeosas Baieris. Hofi linna on lennujaamast 6 kilomeetrit, auto rentimine on sinna jõudmiseks kõige lihtsam viis, kuna regulaarne ühistranspordiühendus linna ja lennujaama vahel puudub. Andke broneeringut tehes teada, mis kell te kohale jõuate ning Sixti meeskonnaliige ootab teid Hof-Plaueni Lennujaamas, et saaksite võtmed kätte ning mugavalt rendiautoga edasi liikuda.

Kuhu Hof-Plaueni Lennujaamast rendiautoga edasi minna

Baieri kirdeosas asuv Hof on Tšehhi piirile lähedal asuv linn, kus on ligi 45,000 elanikku. Auto rentimine Hof-Plaueni Lennujaamast annab vabaduse nautida kõike omas tempos. Minge kindlasti Botaanikaaeda, kus näeb erinevaid põnevaid taimeliike läbi kogu aasta. Hea ülevaate selle rajooni ajaloost saab Deutsch-Deutsches Muuseumist. Hofi Rahvusvaheline Filmifestival on kogu Saksamaal üks tähtsamaid. Juuli lõpus toimub seal igal aastal aga kohalik Volksfest, mis täidab kogu linna pidustustega, kus saab näha traditsioonilist Baieri kultuuri. Sõitke lennujaamast ka Plauenisse, mis asub ligi kolmveerand tunni pikkuse sõidu kaugusel ning see jääb Saksimaale. Seal tasub külastada Tikandimasinate Muuseumit, mis on maailmas ainulaadne. Linnas on palju huvitavaid sildasid. Sõitke uudistama Elsteri viadukti, mis on maailmas suuruselt teine tellistest ehitatud sild. Teel oleku teeb nauditavaks Sixt autorent Hof-Plaueni Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:30 - 18:00
La.08:30 - 12:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Hof-Plauen Lennujaam HOQ Pirk 20 95032 Hof 50.286613, 11.866319 +49-8966060060

Sixt asukoht Hof-Plauen Lennujaam HOQ

Pirk 20
95032 Hof
 
Telefoni nr. +49-8966060060

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus