Autorent
Kassel-Calden Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Kassel // Kassel-Calden Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Kassel-Calden Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Fieseler-Storch-Str. 40
  34379 Calden DE +49-56157988675
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: KSF
Lahtioleku ajad
Es. - Re.10:00 - 17:00
 
 

Autorent Kassel-Caldeni Lennujaamas Saksamaal

Auto rentimine Kasseli Lennujaama Sixtist on lihtne. Leiate meie laiast valikust just enda vajadustele vastava rendiauto. Pakume uusimaid mudeleid ja kvaliteetseid autobrände. Olemas on ökonoomsed linnasõidukid, luksuslikud sedaanid, mahukad luukpärad. Võimalus on juurde rentida ka lisavarustust. Selleks, et Saksamaa liikluses mitte hätta jääda, on kasulik navigatsiooniseade. Väikeste laste nõuetekohaseks kinnitamiseks on turvatoolid. Saate valida just endale sobiva kindlustuspaketi ja on olemas ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Juhul, kui peaksite roolis olemisest väsima, siis saab kasutada lisajuhi teenust. Lihtsalt märkige lepingus ära, kes autot juhivad. Auto broneerimine läbi mobiiliäpi või interneti võtab vaid mõne minuti, tehke broneering juba täna ja rendiauto ootab teid saabudes Kasseli Lennujaamas. Pange tähele, et broneeringu tegemisel valite rendiauto kategooria, mitte täpset mudelit.

Kasseli Lennujaama info

Kassel-Caldeni Lennujaama (lühidalt KSF) kutsutakse ka lihtsalt Kasseli Lennujaamaks. See Hesseni liidumaad teenindav rahvusvaheline lennujaam on Kasseli linnast 16 kilomeetri kaugusel, kõige lähem asula on aga 2 kilomeetri kaugusel asuv Calden – sealt tuleb ka lennujaama nimi. Auto rentimine Kasseli Lennujaamast on kiire viis stardiks, kuhu te ka ei suunduks. Andke broneeringut tehes teada, millal te Kasseli Lennujaama jõuate ja meie klienditeenindaja ootab teid, et saaksite mugavalt rendiautoga oma teekonda jätkata.

Avastage Kasselit ja selle ümbrust

Tehke reisiplaanid just enda äranägemisele vastavalt, selleks parim viis on auto rentimine Kasseli Lennujaamast. Kassel on Saksamaa südames asuv põnev linn, mis jääb Fulda jõe äärde. Külastage seal kindlasti Wilhelmshöhet, mis on UNESCO maailmapärandite hulka kuuluv mäe nõlval paiknev park ja selle tipus on võimas Herculese monument. Linnas on palju parke ja kunstigaleriisid. Mõned muuseumid mida siinkohal mainida on näiteks Fridericianum ja Ottoneum. Kasselis toimub tuntud moodsa kunsti festival Documenta. Rendiautoga saab sõita ka lähedale jäävatesse huvitavatesse väiksematesse küladesse, kus saab näha ehedat Saksa kultuuri. Nautige teel olekut Sixt autorendiga Kasseli Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.10:00 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Kassel-Calden Lennujaam KSF Fieseler-Storch-Str. 40 34379 Calden 51.416766, 9.383991 +49-56157988675

Sixt asukoht Kassel-Calden Lennujaam KSF

Fieseler-Storch-Str. 40
34379 Calden
 
Telefoni nr. +49-56157988675

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus