Autorent
Parchim Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Parchim // Parchim Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Parchim Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Dammer Weg/Flughafenstraße
  19370 Parchim DE +49-8966060060
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SZW
Lahtioleku ajad
Es. - Re.09:00 - 15:00
 
 

Autorent Parchimi Lennujaamas Saksamaal

Auto rentimine Parchimi Lennujaamast on lihtne ja taskukohane. Kui te reisite Põhja-Saksamaale ja soovite rentida auto, siis see on Sixti teenuseid kasutades äärmiselt stressivaba. Meie valikust leiavad kõik endale meelepärase sõiduki, pakume laias valikus erinevaid uusi mudeleid. On olemas sedaanid, luukpärad, džiibid, sportautod ja kabrioletid. Esindatud on nii premium-klassi automargid, nagu BMW ja Mercedes-Benz. Sixt Parchimi Lennujaamas pakub rendiautole ka ekstravarustust. Õige tee leidmise muudab lihtsaks navigatsiooniseade, väikeste lastega reisijad peavad kasutama nõuetekohaseid turvatoole. Muidugi on saadaval ka erinevad kindlustuspaketid ning lisajuhi võimalus, kui peaksite roolis olemisest väsima. Lihtsalt märkige rendilepingusse, kes autot juhivad. Sixt autorent Parchimi Lennujaamas ootab teid peale maandumist – vaadake meie veebist värskeid pakkumisi ja tehke broneering siinsamas kodulehel vaid mõne minutiga.

Parchimi Lennujaama info

Parchimi Lennujaam (lühidalt SZW) asub Mecklenburg-Vorpommerni liidumaal Saksamaal, selle pealinna Schwerinisse on sealt 45 kilomeetrit, Parchimisse 6 kilomeetrit – autorent on liiklemiseks parim valik. Jätke broneeringut tehes meile oma saabumise aeg ja kontaktandmed ning kui saabute, siis ootab teid meie meeskonnaliige, et saaksite allkirjastada lepingu ja peale seda teele asuda. Pange tähele, et auto broneerimisel valite kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit.

Võtke rendiautoga ümbrusest maksimum

Ei ole paremat viisi tutvumaks Mecklenburg-Vorpommerni liidumaaga kui autorent Parchimi Lennujaama Sixtist. Piirkond on tuntud oma 1,900 km pikkuse järsu ja mägise rannajoone poolest. Leiate sealt mereäärsed kuurorteid ja omanäolisi väikseid linnasid. Mitmed selle piirkonna linna kuuluvad UNESCO maailmapärandite hulka, nagu näiteks Wismar, Rostock ja Stralsung – need sobivad suurepäraselt päevaseks väljasõiduks. Schwerinis tasub minna Mecklenburgi teatrisse, kus esitatakse balletti ja ooperit. Sõitke Schwerini lossi, mis on üks Põhja-Saksamaa muinasjutuliseima arhitektuuriga hooneid, tänapäeval tegutseb seal kohalik valitsus. Ümber lossi jääb Burgsee järv. Muide, järvesid on seal piirkonnas palju. Maitsta tasub kohaliku köögi klassikat bratwursti. Nautige kultuuririkast ja idüllilist Mecklenburg-Vorpommerni. Rendiauto Parchimi Lennujaamast annab vabaduse ja võimaluse külastada kõiki neid kohti omas tempos.


( Rendipunkti haldus )

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.09:00 - 15:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Parchim Lennujaam SZW Dammer Weg/Flughafenstraße 19370 Parchim 53.431061, 11.780288 +49-8966060060

Sixt asukoht Parchim Lennujaam SZW

Dammer Weg/Flughafenstraße
19370 Parchim
 
Telefoni nr. +49-8966060060
Faks

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane 24/7 klienditeenindus