Autorent
Usedom Heringsdorf Lennujaam
Kokkuvarisemine
Saksamaa // Zirchow // Usedom Heringsdorf Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Usedom Heringsdorf Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Am Flughafen
  17419 Zirchow DE +49-38378336495
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: HDF
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 18:00
La.08:00 - 19:00
 
 

Autorent Usedom Heringsdorfi Lennujaamas Saksamaal

Sixt autorent Usedomi saarel Heringsdorfi Lennujaamas on õige valik, kui soovite sellel saarel mugavalt ringi sõita. Leiate meie juurest mõistliku hinnaga laia valiku erinevaid sõidukeid. Saadaval on nii ökonoomsed autod kui ka luksusmudeleid. Olemas on erinevad mudelid sedaanidest kuni luukpäradeni, võimsad neljaveolised džiibid ning ka luksuslikku sõidukogemust pakkuvad sportautod ja kabrioletid. Esindatud on tootjad nagu näiteks BMW, Mercedes-Benz ja Volkswagen. Valitud autole saate juurde rentida ekstravarustust, näiteks lapse turvatool või navigatsiooniseade. Saadaval on kõiki kahjusid hõlmavad kindlustuspaketid, valige just endale sobivaim. Sixti on oodatud ka noored, kellele on olemas spetsiaalne alla 25-aastaste juhtide kindlustus. Pange tähele, et broneeringut tehes valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit.

Usedom Heringsdorfi Lennujaama info

Usedom Heringsdorfi Lennujaam (lühidalt HDF) teenindab Usedomi saart, mis on Saksamaa ja Poola vahel jagatud, lennujaam asub Saksa poolel ning on loomulikult sõiduteega ka mandriga ühendatud. Lähim asula on umbes 10 kilomeetri kaugusel asuv Zirchow. Heringsdorfi Lennujaama juurest ei välju regulaarselt ühistransport, seega on auto rentimine kõige mõistlikum viis transpordiks, nii ei kulu raha kallitele taksodele. Andke broneeringut tehes teada, millal te Heringsdorfi Lennujaama saabute ning meie meeskonnaliige ootab teid, et saaksite kiirelt võtmed kätte ning rendiauto roolis teekonda alustada.

Võtke rendiautoga ümbrusest maksimum!

Usedom on Balti mere saar, kus on tunda riigipiiri lähedust, sest saarel on mõjutusi nii Saksa ka Poola ajaloost ja kultuurist. Auto rentimine otse lennujaamast muudab liiklemise lihtsaks ja saate vaevata külastada mõlemat poolt. Palju on mereäärseid kuurorteid, kus saate nautida tasemel hotelle ja looduse lähedust. Külastage näiteks Ahlbecki, Zinnowitzi või Karlshagenit. Suvel saab seal nautida rannamõnusid. Świnoujście on sadamalinn, kus asub Kalandus- ja Merendusmuuseum ja seal on võimalus ronida ka majakatorni ja nautida sealt avanevat vaadet. Kogu saare väikestes asulates on palju ajaloolisi kirikuid ja hooneid. Rentige auto Heringsdorfi Lennujaama Sixtist ning avastage seda põnevat Euroopa paika omas tempos!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 18:00
La.08:00 - 19:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Usedom Heringsdorf Lennujaam HDF Am Flughafen 17419 Zirchow 53.878874, 14.140538 +49-38378336495

Sixt asukoht Usedom Heringsdorf Lennujaam HDF

Am Flughafen
17419 Zirchow
 
Telefoni nr. +49-38378336495

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus