Autorent
Jyvaeskylae Lennujaam
Kokkuvarisemine
Soome // Jyväskylä // Jyvaeskylae Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Jyvaeskylae Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Lentoasemantie
  41160 Tikkakoski FI +358-201122540
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: JYV
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.06:00 - 22:00
Riigipühad06:00 - 22:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Tere tulemast Jyvaeskylae Lennujaama Sixti autorenti!

Kui maandute Jyvaeskylae Lennujaamas, saate oma teekonda alustada auto rentimisega Sixtist. Meil on soodsa hinnaga saadaval suur valik kvaliteetseid autosid. Linnasõitudeks pakume kompaktseid linnaautosid, peredele või suurematele gruppidele on saadaval luukpäraga mudelid või hoopis neljaveolised džiibid, luksuslikuma sõidu nautijatele on valikus sportautod ja kabrioletid. Vajadusel saate rentida ka veoautosid. Leiate meie esindusest kindlasti endale sobiva sõiduki. Vajadusel saate juurde valida täiendavat lisavarustust, mis muudab sõidu veelgi turvalisemaks, olgu selleks navigatsiooniseadmed, laste turvatoolid- ja hällid, piiramatu kilometraaž, aga ka suusaboksid ja katuseraamid. Saadaval on erinevad kindlustuspaketid, sealhulgas spetsiaalselt noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Saate teha broneeringu meie veebilehel, läbi nutitelefoni rakenduse ja muidugi olete oodatud ka Sixt autorendi Jyvaeskylae Lennujaama esindusse kohapeal!

Jyvaeskylae Lennujaama info

Jyvaeskylae Lennujaam, lühendatult JYV, tuntud ka Tikkakoski Lennujaamana, asub Soomes Jyväskylä linna keskusest 20 kilomeetrit põhja suunas. Lennujaam teenindab aastas ligikaudu 60 000 reisijat, ühendus on peamiselt pealinna Helsingiga, mis asub 270 kilomeetrit lõuna suunas, aga toimuvad ka charterlennud erinevatesse populaarsetesse turismikohtadesse. Auto rentimine Jyvaeskylae Lennujaamast on Sixti teenuseid kasutades lihtne ja mugav, meie sõbralikud klienditeenindajad on valmis aitama teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Meie esinduses on nii auto kättesaamine kui ka tagastus võimalik 24 tundi ööpäevas.

Rendiautoga Jyväskyläs ja selle ümbruses

Jyväskylä on Kesk-Soome suurim linn. Siinne mägine loodus on kaetud metsaga ja ümbritsetud sadadest järvedest. Rendiauto kasutamine annab parima võimaluse ümbruskonna maalilise loodusega tutvumiseks. Jyväskyläs asub Soome Õhujõudude Akadeemia ja lennundusmuuseum, samuti kunsti- ja käsitöö muuseum. See on Soome tuntuima arhitekti Alvar Aalto kodulinn ja linnaruumis on palju tema projekteeritud moodsaid hooneid, siin asub ka tema muuseum, mis tutvustab kunstniku tähtsamaid töid ja disaini. Jyväskylä on ka ülikoolilinn, kus toimub erinevaid muusika-, tantsu- ja kultuurifestivale, aga ka rallivõistlusi. Auto rentimine annab võimaluse nautida linna omas tempos vastavalt oma soovidele. Nautige reisi Sixtiga Jyväskylä Lennujaamast! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.06:00 - 22:00
Riigipühad06:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Jyvaeskylae Lennujaam JYV Lentoasemantie 41160 Tikkakoski 62.403500, 25.681080 +358-201122540

Sixt asukoht Jyvaeskylae Lennujaam JYV

Lentoasemantie
41160 Tikkakoski
 
Telefoni nr. +358-201122540

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus