Järeletulemine ja tagastamine
Erinev tagastuskoht
Kättesaamise kuupäev
Valige kättesaamise kuupäev
Tagastamise kuupäev
Valige tagastamise kuupäev
SIXT asukohad kogu maailmas
2000+
asukohas üle maailma
105+
riigis
SIXT Eestis

SIXT Euroopas
SIXT maailmas

SIXT autorent Eestis - Tallinnas ja Tartus

Äri- või puhkusereis? Sixt Autorent pakub alati parima hinnaga suurepärast teenindust ja preemiumklassi autot! Teie parimaks teenindamiseks on Sixt autorendil teeninduskontorid nii Tallinna Lennujaamas, Tallinna kesklinnas (hotellis Swissotel), Tallinna Sadamas ja Tallinna Raudteejaamas, vajadusel toome loomulikult ka rendiauto teie soovitud aadressile. Kui plaanite külastada Tartut, pakume meeleldi autorenti ka Tartu kesklinnas ja -Lennujaamas.
Meie pidevalt uuenevast ja mitmekülgsest autode valikust leiate endale rendiauto hoolimata sellest, kas plaanite rahulikku puhkust Eestimaa südames, Tallinna Vanalinnas või reisides mööda Eestit, avastades meie saari ja nautides spa mõnusid Eesti tervise- ja spa keskustes.
Eesti ei ole ainult Tallinn või Tartu - külastage ka meie teisi linnu nagu Rakvere, Narva, Viljandi, Pärnu, Haapsalu või Otepää, et tutvuda Eesti kultuurilooga ja nautige siinset ennenägematut puutumatut loodust. Rentige auto ja tutvuge Baltimaade ilusate ja rohkete traditsioonidega koos Sixtiga!
Sixt on maailma juhtiv autorendi ettevõte, mis pakub parimaid autorendi pakkumisi: sõiduautod, maasturid 4x4, väikebussid ja kaubikud, sportautod, kabrioletid ja palju muid Teie ootustele vastavaid kvaliteetseid rendiautosid. Sixt autopargist leiad ka luksusautosid enda tähtsate sündmuste tarvis. Pakume transfeere ja juhiga sõidu teenust. Kas sa vajad kaubikut või veoautot? Sixt autorent pakub sulle seda kõike läbi veebi, helistades meie tellimiskeskusse või külastades meie esindust. Batlikumis on hetkel pakkuda üle 500 erineva rendiauto, mis ei ole vanemad kui 2 aastat.
Sixt autorendi kontorid Baltikumis asuvad Tallinnas, Tartus, Riias, Jurmalas, Daugavpilsis, Liepajas, Ventspilsis , Vilniuses, Kaunases, Palangal ja Klaipedas ning kõigis Baltikumi suurimate linnade lennujaamades. Tallinnas, Riias ja Jurmalas pakub Sixt ka rattarendi teenuseid enam kui 350 rattaga, lisaks jalgratastele on Riias ja Jurmalas võimalik rentida ka Vespa rollereid.

Lennujaamad SIXT kontoritega

Näita rohkem

Autorent välismaal

Äri- või puhkusereis, ükskõik, mis on sinu sihtkohaks- Euroopa riik, Ameerika, Aafrika või Aasia, Sixt garanteerib sulle kvaliteetse autorendi teenuse kõikidel neil kontinentidel. Sixt on esindatud rohkem kui 105 riigis, ja omab üle 2200 esinduse veel lisaks teistele Euroopa riikidele nagu Itaalia, Saksamaa, Hispaania, Belgia ja Prantsusmaa.
Kui sa plaanid minna suusatama Itaalia Alpidesse, Austriasse, Sveitsi, Soome või hoopis soovid veeta unustamatut nädalavahetust mõnes teises Euroopa pealinnas, siis on sulle alati pakkuda uusi väikeklassi, keskklassi, premiumklassi automaat- ja manuaalkäigukastiga autosid rendiks. Sinu jaoks on pakkuda järgmisi automudeleid Sixt autopargis: BMW, Mercedes Benz, VW, Toyota, Ford, Opel ja paljude muude maailma juhtivate autootjate autosid. Broneeri endale auto läbi veebi ja saa soovitud auto kätte soovitud riigis.
Näita rohkem

Tere tulemast SIXT autorendi kodulehele!

Sixt on Euroopa juhtiv autorendi teenust pakkuv firma, mis on asutatud 1912. aastal Münchenis. Sixti poolt pakutavate teenuste hulka kuulub autorent, autoliising, samuti pakume ka autopargi juhtimise ja konsultatsiooni teenust. Sixt autorendi teenuste kvaliteeti kinnitavad sellised auhinnad nagu: Parim Autorendi teenust pakkuv firma Saksamaal; World Travel autorendi auhind Euroopa autorendi kategoorias. Naudi uut Sixt autorendi kodulehte ja ole alati kursis uudistega autorendist ja auto liisingust!
Näita rohkem