Autopargi Haldus. Me hoolitseme tei autopargi eest!

Autopargi haldus ei ole ettevõtte põhitegevus ja seda ostetakse sisse teenuse pakkujalt. Praktikas tähendab see seda, et te usaldate oma ettevõtte autopargi haldamise proffesionaalidele.

Globaalselt ja ka Baltikumis – Eestis, Lätis ja Leedus, kasvab ettevõtete arv kes on teinud sellise starteegilise otsuse. Nad ostavad sisse põhitegevusega mitteseotud teenuseid spetsialistidelt – nagu koristusteenus, turvateenus, arvutite hooldus, raamatupidamine ja samuti nende autopargi haldamise teenuse.

Autopargi haldus teenus on kergesti kohldatav igale kliendile individuaalselt – mõlemad võtes arvesse olemasoleva autopargi ja ka uued sõidukid mis on plaanis juurde osta. Lahutamatu osa kaasaegsel ja kvaliteetsel autopargi haldamisel on 24 tunni klienditeenindus ja IT süsteem Online Autopargi Kontroll, kuhu saab siseneda läbi interneti.

Proffesionaalne Autopargi Haldamine on:

Ökonoomsus

Suure autopargi puhul pakub autopargi haldus kokkuhoidu sinu ettevõttele – saab kokku hoida kontoripinna rentimiselt, kommunaal maksetelt, töötajate palkadelt ja teistelt püsikuludelt, mis on seotud transpordi osakonnaga. Väikestele autoparkidele tagab autopargi haldus allahindlusi ja teisi eeliseid.

 

Keskendumine põhitegevusele

Usaldades oma sõidukid autopargi halduse spetsialistidele on sul võimalus pühenduda oma põhitegevusele, mis pakub uusi kliente ja tulusid.

 

Lihtsad teenused

Selleks, et saada autopargi halduse teenuseid, peda sa ainult meelde jätma meie tasuta telefoni numbri, e-maili või faksi. Meie hoolitseme kõige muu eest.

 

Kerge planeerida

Kõik kulutused autopragi haldamisele (v.a. kütus, autopesu ja kindlustuste omavastutused) sisalduvad fikseeritud kuumakses. Seega on teie rahavood tasakaalustatud ja te saate planeerida oma kulusid.

 

Lihtne monitooring

Te saate läbipaistvad aruanded kasutatud teenustele. Need sisaldavad võimalikult laia teabe valikut ja võivad osutuda äärmiselt vajalikuks jälgida ja analüüsida oma transpordi ressursse. Valides täispaketi autopargi haldamise teenuseid, saab sul olema ainult üks leping mille täitmist on kerge kontrollida.

 

Lihtne maksmine

Vastukaaluks paljudele arvetele, ülekannetele ja kviitungitele saab teie raamatupidamine ainult ühe arve kõikide teenuste kohta, mida pakutakse läbi autopargi haldamis teenuse.

 

Valmis teadmised ja kogemused

Pakume teile oma teadmis ja kogemusi autopargi haldamises. Te ei pea jälgima seaduse muudatusi, turusituatsiooni ja muid valdkondi ise, sest meie hoolitseme selle eest.