Autoliising teie ettevõttele

Autoliising on nutikas alternatiiv ostule. Taskukohane hind, suurepärane teenindus, turvalisus ja 24/7 abi on ainult mõned eelised, mida Sixt autoliisingu kliendid hindavad. Tulge Sixt Leasing kliendiks ja saage kõik need eelised juba täna!

Täisteenusliisingu puhul komplekteerime. Teie autod vastavalt Teie firma vajadustele ning liisime neid vastavalt kokkulepitud perioodile (keskmiselt 3-5 aastat) ja kilometraažile. Renditasu püsib muutumatuna kogu rendiperioodi vältel.

Valige lisateenused ja nautige täisteenusrenti juba täna!

Täisteenusliisingu puhul komplekteerime Teie autod vastavalt Teie firma vajadustele ning liisime neid vastavalt kokkulepitud perioodile ja läbisõidule. Renditasu on fikseeritud kogu rendiperioodiks. Saage kõik mobiilsusega seonduvad teenused ühelt pakkujalt, olles tootjatest, edasimüüjatest ja pangast sõltumatu!

Igakuine tasu koosneb:

- Liisingumaksest

- Kindlustustest (LIIKLUS ja KASKO)

- Tehnoülevaatusest

Lisaks saab valida:

- Sõiduki hoolduse

- Normaalse kulumi remondid

- Rehvide uuendamise, vahetuse ja hoiustamise

- Asendussõiduki

- Ja veel palju teenuseid

Valige teenused vatavalt ettevõtte vajadustele:

Sõiduki finantseerimine

Saage täisteenusliising Sixtist sõltumata pankadest ja edasimüüjatest. Igakuine makse püsib muutumatuna kogu rendiperioodi vältel.

Sõiduki kohale toimetamine

Komplekteerime Teie poolt valitud sõiduki vastavalt vajadustele ning rendime selle välja kokku lepitud perioodiks ja läbisõiduks.

Kindlustus

Sõidukitele pakume kohustuslikku kolmanda osapoole kindlustust (LIIKLUSKINDLUSTUS) ja vabatahtlikku õnnetusjuhtumi ja varguskaitse kindlustust (KASKO). Hoolitseme kõigi kindlustusjuhtumite eest – informeerime kindlustusandjat kindlustusjuhtumist, hoolitseme dokumentatsiooni eest, lepime kokku remonttööde tingimustes, kvaliteedis ja kindlustuse maksetes.

Tehnilised ülevaatused

Kontrollime riikliku tehnilise ülevaatuse kehtivust.

Klienditeenindus

Meiega kontakteerumiseks on teil tarvilik teada vaid ühte 24/7 telefoninumbrit või e-maili. Sixt Liisingu klienditeenindajad organiseerivad Teile kõik vajalikud teenused, korraldavad asjad vastavalt Teie ajagraafikule ja kontrollivad teenuste tähtaegu. Tuletame Teile telefoni, e-maili või SMS teel meelde läheneva tehnilise ülevaatuse aega, hooldust või sesoonset rehvivahetust.

Sõiduki tagastamine

Rendiperioodi lõppedes valmistab Sixt Liising sõiduki ette edasimüüjale tagastamiseks.

Hooldus

Vastavalt kokkulepitud läbisõidule korraldame Teie sõiduki tehnilise hoolduse, pakkudes kvaliteedikontrolli ja kulude juhtimist.

24/7 hädaabi

Helistades meie hädaabi numbril, saate igal ajal tehnilist abi või sõiduki puksiiriteenust kogu Baltikumis ja mujal maailmas.

Trahvi administreerimine

Vastavalt saadud liiklustrahvidele tasub need Sixt Liising ning lisab tasu igakuisele arvele juurde.

Remonttööd

Sixt Leasing tagab kõik normaalse kulumisega seonduvad remonttööd, varuosad, vajalikud ülevaatused ja paigaldustööd ning garantiiremondid. Samuti kontrollime remonttööde teostamise tingimusi, varuosade kohale toimetamist, tehnilisi lahendusi ning kvaliteeti.

Rehviteenus

Hooajaline rehvivahetus, paigaldus ja tasakaalustamine ning rehvide hoiustamine.

Rehvid

Vahetame vanad rehvid uute vastu vastavalt vajadusele.

Online Fleet Control

Kasutades Online Fleet Control süsteemi mistahes arvutis, saate ise ja ka Teie töötajad vaadata päevakajalist infot autopargi, sõidukite ja nende kasutamise kohta.

Kütuse krediitkaardid

Sixt Leasing pakub Statoili, Neste ja Alexela krediitkaarte tasumaks kütuse, autotarvikute, autopesu ja teiste teenuste eest.

Sõiduki kasutaja andmete kontroll

Teenuse raames pakume juhilubade, arstitõendi ja muude vajalike dokumentide kehtivuse kontrolli ning informeerime Teid vajadusest uuendada dokumente

Arvete administreerimine

Võimaldame sõiduki kasutajale vajalikud aruanded sõiduki kasutamisega seotud kulutuste, muuhulgas trahvide, renditasude ja teiste kulude kohta vastavalt ettevõtte vajadusele.

Autopargi haldamine

Autopargi halduse raames pakub Sixt liising kvaliteetset sõiduki haldamist, tagab koostööpartnerid Baltikumis, teenuste kvaliteedi kontrolli, arvete administreerimise ning palju valikulisi lisateenuseid.

Rahvusvahelised teenused

Nautige mobiilsust ilma piirideta! Küsige Sixt Liisingu pakkumist ning saage osa kvaliteetsest teenusest nii Baltikumis, kui Euroopas. Sixt pakub laialdast partnerite võrgustikku üle Euroopa ja ka mujal Maailmas.

Parkimise administreerimine

Haldame kõiki parkimisteenuseid, kaasaarvatud EuroPark, Ühisteenused ja teised.

Asendussõiduk

Sixt Liising pakub võrdväärset autot Teie pikaajalise rendisõiduki hoolduse või remonttööde ajaks.

VIP teenus

Teil on oma isiklik Sixt Liisingu assistent, kes lahendab kõik probleemid ning viib Teie sõiduki tehnilisele ülevaatusele, hooldusesse, rehvivahetusse või keretöödesse.