SIXT Autorent - Eesti

Plaanid minna välismaale? Mõtle autorendile juba enne reisi!

Turistidele avanevad riikide uksed nii Euroopas kui ka mujal. Kreeka, Portugal, Horvaatia, Hispaania, Türgi Montenegro, Itaalia, Mehhiko, Maldiivid ja Costa Rica on praegu kõige populaarsemad sihtkohad neile, kes tahavad võtta puhkust ja nautida lõpuks sooja suveilma.

SIXTi Autorent annab kasulikke näpunäiteid, millega tuleks arvestada, kui kavandate reisi ja soovite välismaal auto rentida.

Varasem reisi kavandamine on soodsam. Millega peaks veel arvestama?

  • Broneeri rendiauto aegsasti. Ärge jätke auto rentimist viimasele minutile, sest nõudlus on suurem kui pakkumine. Covid-19 piirangute tõttu on autosid toodetud palju vähem, kui tavalises olukorras ja autode tarned hilinevad kõikjal üle maailma. See omakorda võib põhjustada olukorra, kus viimasel minutil broneerijatel on rendiautot võimatu leida või rendiauto hind on palju kõrgem kui ettetellimise korral.
  • Ettemaks – hind on madalam; maksmine auto kättesaamisel – turvalisem ja tihti soodsam. Me elame praegu väga ebastabiilsel ajal ja meil kõigil võib tekkida olukord, kus reis tuleb edasi lükata või isegi ära jätta. Pange tähele, et kui te broneerite auto ettemaksuga (hind on madalam), aga soovite rendiauto broneeringut tühistada või muuta, peate te maksma listasu. Seetõttu soovitame teil valida tariif, mis võimaldab tasuta nii broneeringut muuta kui tühistada. Rohkem