Sixt autorenti pakkuvad riigid

 

Kohad, kus riigis Eesti reisi alustada

Avasta Eesti

Enam kui 2000 asukohta rohkem kui 100 riigis üle maailma

Enam kui 2000 asukohta rohkem kui 100 riigis üle maailma

SIXT rent a car'i esmaklassiliste, kuid taskukohaste rendipakkumistega saate reisida palju paindlikumalt ja sellise hinnaga, mis sobib teile ja teie reisi eelarvega.
Eestis ja teistes Balti riikides pakub SIXT parimaid online autorendipakkumisi. Meil on üle 1000 erineva sõiduauto - luksus, premium, säästuklass, 4x4, offroad, pickup, maastur, väikebuss, väikekaubikud, kaubikud, väikebussid ja paljud teised kõikidel mugavus- ja kvaliteeditasemetel. SIXT autorendiparki kuuluvad ka BMW, Audi, Mercedes-Benz, Lexus, Volkswagen ja teiste maailma juhtivate tootjate äriklassi autod, mis on asendamatud ärikohtumisteks või erakordse mugavuse tagamiseks. Teie mugavuse huvides pakume autojuhtide ja limusiinide rentimise teenust. Oleme jätkusuutlike autoparkide liider, pakkudes hübriid- ja elektrisõidukeid.
Eestis leiate SIXT rent a car rendikontorid Tallinnas ja Tartus.
SIXT autorendi kontorid asuvad kõigis kolmes Balti pealinnas - Tallinnas, Riias ja Vilniuses, pealinnade lennujaamades ja veel filiaalid Tartus, Jurmalas, Liepajas, Ventspilsi, Kaunases, Klaipėdas, Druskininkais, Šiauliais ning Palanga lennujaamas.
Broneeri auto SIXTi veebisaidil, mobiilirakenduses (iOS või Android) või ühes SIXTi autorendi kontoris.
Võite olla kindel, et SIXT autorent Eestis ja Baltikumis vastab teie vajadustele suurepäraselt!
SIXT pakub kõige laiemat teenustevalikut - auto püsitellimus, täisteenusliising, pikaajaline autorent ja autopargihaldus.
Sixt autorenti pakkuvad riigid

Sixt autorenti pakkuvad riigid

SIXTil on üle 2200 rahvusvahelise autorendipunkti 105 riigis ja me laiendame oma võrgustikku pidevalt üle maailma. Väljaspool Eestit reisimine võib mõnikord olla hirmutav, mistõttu SIXTi sõbralikud, inglise keelt kõnelevad töötajad üle maailma aitavad teid kõigis küsimustes. SIXT pakub premium-, luksus-, säästu-, 4x4- ja maasturiautosid, kabriolette, sportautosid, maastureid, väikebusse, väikekaubikuid, kaubaautosid, minibusse ja palju muud igale mugavus- ja kvaliteeditasemele.
Kui teil on vaja autorenti Euroopas, siis oleme õnnelikud, et saame teid teele saata oma teenustega kõigis suuremates riikides, nagu Saksamaa, Itaalia, Prantsusmaa, Norra, Rootsi, Kreeka, Hispaania, Portugal, Poola ja suuremates lennujaamades, sealhulgas Frankfurdis, Münchenis, Bergamos, Roomas, Barcelonas, Pariisis, Tenerifel, Gran Canarial ja paljudes teistes linnades üle kogu maailma.
Premium autopark

Premium autopark

Olenemata sellest, kas plaanite reisida soodsalt või esimeses klassis, SIXT pakub teile ideaalset rendiautot. Saate valida paljude juhtivate kaubamärkide, nagu Audi, BMW, Mercedes-Benz, VW, Toyota, Ford, Opel, Nissan ja paljude teiste hulgast. Sõidukid on saadaval erinevate keretüüpidega ja erinevsa suuruses reisijatele.
Sõitke stiilselt, broneerides kabriolett- või luksusauto, või kui reisite grupi või suure pagasiga - maasturi või väikebussi rentimine mahutab teid kõiki hõlpsasti.
Rendi informatsioon

Rendi informatsioon

Vajaduse korral võite valida ka lisavarustust, näiteks GPS-süsteemi, mis aitab teil liikuda tundmatutes piirkondades, või lasteistme, et tagada väiksemate reisijate suurem turvalisus. Saate oma auto vastu võtta teile sobivas kohas ja kui teil on mingeid kahtlusi, võite lihtsalt võtta ühendust klienditeenindusega, mis on saadaval 24/7, et aidata teid mis tahes küsimuste korral.
Registreeruge tasuta SIXTi autorendi kliendiks ja saate veelgi paremaid pakkumisi! Rendige auto kiiresti ja lihtsalt, saate autorenditeenuste puhul soodustusi, näidake auto rentimisel oma lennufirma ja hotelli kliendikaarti, teenige lisapunkte ja nautige eriteenust.
Teie mugavuse huvides pakub SIXT ka autojuhtide ja limusiinide rentimise teenust.
SIXTi autorendi mobiilsusteenuseid saab broneerida internetis, rakenduses, telefoni teel või autorendipunktis koos pealevõtmise võimalusega teie valitud riigis.
SIXT autorent Eestis - Tallinnas ja Tartus

SIXT autorent Eestis - Tallinnas ja Tartus

SIXTi autorendibürood asuvad kõigis kolmes Balti pealinnas - Tallinnas, Riias ja Vilniuses, nende linnade lennujaamades ja teistes linnades - Eestis (Tartu), Lätis (Jūrmala, Liepāja, Ventspils) ja Leedus (Kaunas, Klaipėda, Druskininkai, Šiauliai ja Palanga).
Lihtsaks reisimiseks Baltikumis pakume ühe suuna autorenti, olgu see siis sama linna rendikontorite vahel või pikamaareiside puhul. Kui soovite broneerida SIXTi kaudu ühe suuna rendi, on kõige parem võtta ühendust rendikontoriga, kust soovite sõiduki kätte saada, ja küsida nende tingimuste kohta.
Avasta Eestit ja selle kauneimaid paiku, nagu Tallinna vanalinn, Tartu, Pärnu ja paljud teised, koos SIXTiga!
Show more

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
340 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Sõiduk
(4,9)
Tee Sixti
(4,8)

Korduma kippuvad küsimused

Millised on SIXTi nõuded auto rentimiseks?
Kus ma saan SIXTiga autot rentida?
Kui palju maksab auto rentimine SIXTiga?
Kui palju maksab luksusauto rentimine?
Kas auto rentimiseks SIXTi kaudu on vaja tagatisraha?
Kas ma vajan krediitkaarti, et rentida autot SIXTiga?
Milliseid maksevahendeid aktsepteeritakse?
Milliseid lisavõimalusi pakub SIXT auto rentimisel?
Kas ma saan SIXTi rendiautole lisada täiendava juhi?
Kas SIXT pakub soodustusi?
Kas ühe suuna autorent on lubatud?

Meie rendikontorid: Eesti

Näita rohkem

Meie lennujaama esindused: Eesti

Näita rohkem