Väikebuss autorent äri ja üksikute reiside

Sixt väikebussirent – teie pere, sõprade või ettevõtte sõitude jaoks Eestis ja kogu maailmas.

Kui planeerite reisida mööda Eesti (siia tuleb panna link “reisi mööda Eestit”) või suunduda isegi välismaareisile pere või sõpradega; kui organiseerite üritust ettevõtte kollektiivile või unustamatut tüdrukutepidu, võimaldavad Sixt premium klassi mahtuniversaalid mugavat sõitu nautida.

Sixt pakub 7-kohalisi ja 9-kohalisi reisijateveoks ettenähtud väikebusse Eestis ja kogu Baltikumis – teie valikule vastavalt on saadaval bussid nii automaat- kui ka manuaal käigukastiga -Opel Vivaro (9 istekohta), Renault Trafic (9 istekohta), Mercedes Benz V-Class (7 istekohta) ja teised. Samuti on teil võimalus rentida mikrobussi kogu Euroopas ja mujal maailmas.

BRONEERI ENDALE VÄIKEBUSS JUBA PRAEGU

Oluline! Sixt autorendi poolt pakutavaid väikebusse võib juhtida B kategooria autojuhiloaga. Kas vajate autojuhti? Sixt pakub lisatasu eest ka autojuhiteenuse osutamist, et teie saaksite reisijana oma sõitu nautida.

Miks rentida mahtuniversaali?

  • Soodne. Sixt pakub väikebusse taskukohase hinnaga, mis võimaldab teil säästa raha ja hellitada end reisi ajal mõne meeldiva ostuga.
  • Reisige koos! Enamasti vajate väikebussi kui planeerite sõita suurema seltskonnaga puhkama, spordiüritustele, või hoopis ekskursioonile - seda koos nii perekonna, sõprade või kolleegidega. Rentides väikebussi on teil võimalus kõigil koos reisida ja aega veeta.
  • Palju ruumi. Valige välja 7-kohaline või 9-kohaline reisijateveoks ettenähtud väikebuss sõltuvalt oma plaanidest ja reisijate arvust.

Reisile minnes saate võtta kaasa kõik vajaliku, sest Sixt väikebussidesse mahub neli täismõõdulist reisikotti ja kaks väiksemamõõdulist pagasiühikut.