PULMAAUTO RENT – BMW, VOLKSWAGEN JA MUUD LUKSUSKLASSI AUTOD SIXT AUTORENDIST

BMW, Volkswagen ja teised preemium-klassi autod teie pulmapäevaks, autojuhiteenusega või ilma ning väikebussi rent pulmakülaliste vedamiseks. Sixt tagab vajalikud sõidukid – ja seda alati soodsa hinnaga!

Juhul kui Teil on tekkinud küsimusi või soov saada teada rohkem pulmaauto, väikebusside või muu lisatranspordi rendivõimaluste kohta, kirjutage meile julgelt [email protected] või helistage +372 6381600.

Teie pulmapäeva loovad pulmarõivad, fotograaf, ürituse toimumise koht ja veel lugematud muud detailid. Meie ei ole professionaalsed pulmakorraldajad, kuid mida me hästi tunneme ja suudame – kindlustada teile teie pidupäeval kõige sobivam pulmaauto. Sõltumata sellest, kas soovite rentida luksusklassi autot, näiteks Volkswagen või BMW-d või vajate pulmakülaliste transportimiseks mitut väikebussi, tagab Sixt vajalikud autod – ja seda alati soodsa hinnaga!

Teie mugavuse tagamiseks pakume ka autojuhiteenust

Teie mugavuse tagamiseks pakume ka autojuhiteenust valitud ajal ja ulatuses. Meie professionaalsed ja koolitatud autojuhid tagavad turvalise ja meeldiva sõidu.

VIP-klassi autod

Rentige VIP-klassi auto ja tundke selle teie jaoks erilise päeva võlu ka teel, mitte ainult tseremoonia ajal ja peoruumides. Auto kaunis ja mugav salong, pehme, limusiinile omane liikumine ja perfektne audiosüsteem pulmapäevaks väljavalitud muusika nautimiseks. Pisiasjad on olulised!

Pakume vaid uusi, mitte vanemaid kui 6 kuu vanuseid autosid, et meie kliendid saaksid muretult sõitu nautida. Teenindus, kvaliteet ja turvalisus – need on väärtused, mida Sixti kliendid hindavad.

Pakume Teile valikut viimase põlvkonna VIP ja äriklassi autodest nagu näiteks BMW 5. seeria autod või Volkswagen Passat limusiinid.

Mugavad väikebussid pulmakülaliste jaoks

Kui olete pulmapäevaks külalised kutsunud ja vajate transporti, pakub Sixt rendile väikebusse jõudmaks pulmasõidu ajal kõigisse planeeritud peatuspunktidesse. Teie pulmakülalised hindavad seda ja neile jääb sellest koossõidetud teekonnast hea mälestus. Lisaks sellele jõuavad kõik õigeaegselt kõigisse vajalikesse peatuskohtadesse.

Oluline! Sixt pakub rendile väikebusse, mida tohib juhtida B-kategooria autojuhiloaga.

Teie mugavuse tagamiseks pakume ka [autojuhiteenust](https://www.sixt.ee/sixt-limousine-service/)

Teie mugavuse tagamiseks pakume ka autojuhiteenust valitud ajal ja ulatuses. Meie professionaalsed ja koolitatud autojuhid tagavad turvalise ja meeldiva sõidu.

Miks rentida pulmaauto?

- Soodne. Pulmaauto rent on taksoteenustest soodsam – autot saate kasutada kogu rendiaja jooksul ja autorenditeenuse hind on koheselt teada. Valides rendiauto, võite autojuhikohustused mõnele sugulasele või lähedasele, heale sõbrale usaldada ja selliselt saate pulmapäeval rohkem aega koos veeta.

- Planeerige oma aega! Pulmaauto rendi kasuks otsustades jõuate igale poole mugavalt, turvaliselt ja hilinemiseta.

- Uued autod ja laitmatu teenindus. Sixt pakub vaid uusi autosid. Valige enda jaoks sobivaim auto ja nautige sõitu. Ülejäänu eest hoolitseme meie!

Sixt autorendi kogenud töötajad hoolitsevad meeldiva kogemuse eest pulmaauto rentimisel. Valige enda jaoks välja soovitud klass, mark ja mudel ning saate auto kätte suurepärases tehnilises ja visuaalses korras, ilusa pidupäeva tähistamiseks.

Sobivaima auto saate välja valida ning broneerida selle soodsaima hinnaga juba praegu!

Kui just praegu tegelete oma pulmapäeva planeerimisega, soovime teid õnnitleda ja soovida teile just selliseid elamusi, nagu olete seda oma unistustes ette kujutanud!

Tunneme end ülendatult tagades teile teie pulmapäeval parim teenindus ja uusimad autod!

Juhul kui Teil on tekkinud küsimusi või soov saada teada rohkem pulmaauto, väikebusside või muu lisatranspordi rendivõimaluste kohta, kirjutage meile julgelt [email protected] või helistage +372 6381600.

Ja see ei ole veel kõik!

Pulmareisile või mesinädalatele suundudes valige kontrollitud väärtused – Sixt pakub autojuhiteenust mitte ainult Eestis, vaid kogu maailmas – 105 riigis, 4000 teeninduspunktis.