Autorent
Atlanta Hartsfield Lennujaam
Kokkuvarisemine
Ameerika Ühendriigid // Atlanta // Atlanta Hartsfield Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Atlanta Hartsfield Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: 2200 Rental Car Center Parkway
  30337 College Park US +1-8887498227
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: ATL
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00
 
 24 h tagastus

Autorent Atlanta Hartsfield Lennujaamas USAs

Auto rentimine Atlanta Hartsfield Lennujaamast on Sixti teenuseid kasutades äärmiselt mugav ja lihtne. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, mille hulgast leiab sobiva igale maitsele ja eelarvele. Luksusautod ja sedaanid sobivad suurepäraselt nii äri- kui ka puhkusereisidel olijatele. Luksuse nautijatele on valikus olemas sportmudelid ning kabrioletid. Neile, kellel on palju pagasit või kes soovivad jalgadele rohkem ruumi, on saadaval mahukad 4x4 džiibid. Atlanta Hartsfield Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile broneeringut tehes teada, mida täpselt soovite. Saadaval on erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Teie eriti mugavaks teenindamiseks saab nutitelefoni rakenduse abil 30 minutit enne Atlanta Hartsfield Lennujaama saabumist valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Atlanta Hartsfield Lennujaama (ATL)

See on tuntud ka Hartsfield–Jackson Atlanta Rahvusvahelise Lennujaamana ning on Georgia osariigi peamine lennujaam. Tegemist on ühe maailma hõivatuima lennujaamaga, mis teenindab aastas üle 100 miljoni reisija. Lennud käivad sealt üle kogu maailma ning tegu on Kagu-Ameerika peamise transpordisõlmega. Atlanta kesklinn jääb lennujaamast 11 kilomeetri kaugusele – start rendiautoga viib teid kiiresti sihtpunkti. Sixti esinduse leiate autorendi keskusest, kuhu toob teid saabumiste terminali juurest väljuv shuttle-buss. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite võtmed kätte ja kiirelt rooli istuda.

Rendiautoga Atlantat ja ümbrust avastamas

Kui olete turvaliselt Atlanta Lennujaama saabunud, siis auto rentimine on parim viis kõige sellega tutvumiseks, mida Atlantal pakkuda on. Sõitke kesklinna, kus on Centennial Park ja suvel toimuvad seal võimsad purskkaevude-showd. Martin Luther Kingi keskus pakub erinevaid tuure, filme ja väljapanekuid, mis on kõik äärmiselt huvitavad. Georgia Aquarium on veealune maailm, kus võib näha üle 120,000 erineva liigi. Kui soovite nautida loodust, siis sõitke näiteks Stone Mountaini juurde, mis on muljetavaldav graniidist kivimägi, olles üks maailma omalaadsemaid. Autorent Atlanta Hartsfield Lennujaama Sixtist annab teile liikumisvabaduse!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Atlanta Hartsfield Lennujaam ATL 2200 Rental Car Center Parkway 30337 College Park 33.640616, -84.462923 +1-8887498227

Sixt asukoht Atlanta Hartsfield Lennujaam ATL

2200 Rental Car Center Parkway
30337 College Park
 
Telefoni nr. +1-8887498227

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus