Autorent esinduses Atlanta Hartsfield Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Atlanta Hartsfield Lennujaam

* Hinnad arvutati 05.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Atlanta Hartsfield Lennujaam, alates 12.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Atlanta Hartsfield Lennujaam

Aadress

2200 Rental Car Center Parkway Rental Car Center, 30337 College Park, Ameerika Ühendriigid
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
06:00 - 00:00
Riigipühad
06:00 - 00:00

Teenused esinduses: Atlanta Hartsfield Lennujaam

Autorent Atlanta Hartsfield Lennujaamas USAs

Autorent Atlanta Hartsfield Lennujaamas USAs

Auto rentimine Atlanta Hartsfield Lennujaamast on Sixti teenuseid kasutades äärmiselt mugav ja lihtne. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, mille hulgast leiab sobiva igale maitsele ja eelarvele. Luksusautod ja sedaanid sobivad suurepäraselt nii äri- kui ka puhkusereisidel olijatele. Luksuse nautijatele on valikus olemas sportmudelid ning kabrioletid. Neile, kellel on palju pagasit või kes soovivad jalgadele rohkem ruumi, on saadaval mahukad 4x4 džiibid. Atlanta Hartsfield Lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile broneeringut tehes teada, mida täpselt soovite. Saadaval on erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Teie eriti mugavaks teenindamiseks saab nutitelefoni rakenduse abil 30 minutit enne Atlanta Hartsfield Lennujaama saabumist valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Atlanta Hartsfield Lennujaama (ATL) See on tuntud ka Hartsfield–Jackson Atlanta Rahvusvahelise Lennujaamana ning on Georgia osariigi peamine lennujaam. Tegemist on ühe maailma hõivatuima lennujaamaga, mis teenindab aastas üle 100 miljoni reisija. Lennud käivad sealt üle kogu maailma ning tegu on Kagu-Ameerika peamise transpordisõlmega. Atlanta kesklinn jääb lennujaamast 11 kilomeetri kaugusele – start rendiautoga viib teid kiiresti sihtpunkti. Sixti esinduse leiate autorendi keskusest, kuhu toob teid saabumiste terminali juurest väljuv shuttle-buss. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite võtmed kätte ja kiirelt rooli istuda.
Rendiautoga Atlantat ja ümbrust avastamas Kui olete turvaliselt Atlanta Lennujaama saabunud, siis auto rentimine on parim viis kõige sellega tutvumiseks, mida Atlantal pakkuda on. Sõitke kesklinna, kus on Centennial Park ja suvel toimuvad seal võimsad purskkaevude-showd. Martin Luther Kingi keskus pakub erinevaid tuure, filme ja väljapanekuid, mis on kõik äärmiselt huvitavad. Georgia Aquarium on veealune maailm, kus võib näha üle 120,000 erineva liigi. Kui soovite nautida loodust, siis sõitke näiteks Stone Mountaini juurde, mis on muljetavaldav graniidist kivimägi, olles üks maailma omalaadsemaid. Autorent Atlanta Hartsfield Lennujaama Sixtist annab teile liikumisvabaduse!
Show more

Hea teada esindusest Atlanta Hartsfield Lennujaam rentides

Mis on esinduses Atlanta Hartsfield Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Atlanta Hartsfield Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Atlanta Hartsfield Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Atlanta Hartsfield Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Latest premium additions to the fleet

Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
BMW 5 Series
BMW 5 Series
BMW 8 Series Coupe
BMW 8 Series Coupe
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T
Mercedes-AMG SL Roadster
Mercedes-AMG SL Roadster
BMW 3 Series
BMW 3 Series
BMW X3
BMW X3
Mercedes-Benz G-Class
Mercedes-Benz G-Class
BMW 8 Series Convertible
BMW 8 Series Convertible
BMW X1
BMW X1

KKK rendi kohta rendikontoris Atlanta Hartsfield Lennujaam

Kas esinduses Atlanta Hartsfield Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Atlanta Hartsfield Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Atlanta Hartsfield Lennujaam

Näita rohkem