Autorent
Las Vegas McCarran Lennujaam
Kokkuvarisemine
Ameerika Ühendriigid // Las Vegas // Las Vegas McCarran Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Las Vegas McCarran Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: 7135 Gilespie St, Suite A
  89119-4273 Las Vegas US +1-8887498227
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: LAS
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 01:00
Riigipühad07:00 - 01:00
 
 24 h tagastus

Autorent Las Vegas McCarrani Lennujaamas

Auto rentimine Las Vegas McCarrani Lennujaamast on suurepärane start teie reisile. Meie juurest leiate kvaliteetsed ja moodsad sõidukid alates džiipidest ja kabriolettidest kuni väikeste ökonoomsete linnaautodeni. Pakutavate markide hulgas on näiteks BMW, Audi ja Mercedes-Benz. Broneeringu tegemine on lihtne, tehke see siin samas meie veebilehel, Sixti mobiilirakenduses või esinduses kohapeal. Autole saate juurde võtta lisavarustust- või teenuseid, mis teevad teel olemise veelgi mugavamaks. Navigatsiooniseadmed aitavad suures linnas oma tee leida ja neile, kes reisivad lastega, on olemas turvatoolid. Pange tähele, et broneeringu tegemisel valite sõiduki kategooria. Pool tundi enne McCarrani Lennujaama jõudmist saate mobiiliäpi kaudu valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Las Vegas McCarrani Lennujaama info

<p> Las Vegas McCarrani Rahvusvaheline Lennujaam (LAS) asub Ühendriikides Nevada osariigis. See on saanud nime endise Nevada senaatori järgi, kes toetas kohaliku ja üleriigilise lennuliikluse arengut. Las Vegase kesklinn jääb McCarrani Lennujaamast kõigest 8 kilomeetri kaugusele, seega saate rendiautoga kiiresti linna südamesse. Sixti esindus on rendiauto keskusest 90 meetri kaugusel ning siia toob teid meie logodega shuttle-buss. Järjekordade vältimiseks on olemas ka Express lett. Ootame teid!

Võtke Las Vegasest maksimum Sixt autorendiga

Las Vegas on põhiliselt tuntud kasiinode tõttu, kuid seal on tegevust igas vanuses külastajatele. Auto rentimine Las Vegas McCarrani Lennujaamast annab vabaduse olla oma aja peremees ja te ei pea sõltuma tülikast ühistranspordist ega kallitest taksodest. Sõitke mööda Las Vegas Boulevardi, mis on kuulus 6 kilomeetrine teelõik, mille äärde jäävad tuntuimad meelelahutusasutused ja hotellid. Bellagio hotelli ees on kuulus purskkaevude vaatemäng, mis kombineerib vee, tuled ja muusika. Imeline vaade kogu linnale avaneb Stratosphere tornist. Kui soovite linnamelust puhkust, siis suunduge rendiautoga hoopis Grand Canyoni juurde ja peatuge ka tee peale jääva Hoover Dam hüdroelektrijaama ja tammi juures. Mõlemad vaatepildid on võimsad. Kuidas iganes te oma aega ei sisustaks, Sixt autorent Las Vegas McCarrani Lennujaamast on mugav viis ringiliikumiseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 01:00
Riigipühad07:00 - 01:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Las Vegas McCarran Lennujaam LAS 7135 Gilespie St, Suite A 89119-4273 Las Vegas 36.059940, -115.164495 +1-8887498227

Sixt asukoht Las Vegas McCarran Lennujaam LAS

7135 Gilespie St, Suite A
89119-4273 Las Vegas
 
Telefoni nr. +1-8887498227

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus