Autorent
Los Angeles Intl. Lennujaam
Kokkuvarisemine
Ameerika Ühendriigid // Los Angeles // Los Angeles Intl. Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Los Angeles Intl. Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: 9000 Bellanca Ave
  90045-4708 Los Angeles US +1-8887498227
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: LAX
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Sixt autorent Los Angelese rahvusvahelises lennujaamas

Los Angelese rahvusvahelisest lennujaamast auto rentimine on parim viis nautimaks Hollywoodi kodulinna sära. Ära raiska aega peale maandumist, vaid naudi oma teekonna algust Sixtiga. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, mille hulgast leiate kindlasti enda vajadustele vastava ning eelarvele sobiva mudeli. Mahtuniversaalid ja 4x4 džiibid mahutavad kogu pere ja suurema grupi koos pagasiga, sportautod ja kabrioletid on sobilikud neile, kes soovivad kogeda filmimaailma pealinna glamuuri. Loomulikult on teil võimalus oma tellimusele lisada ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, lisajuht või lapse turvatool. Pool tundi enne oma rendiautole järgi tulemist LAX lennujaamas on teil võimalus meie äpi kaudu valida täpne mudel, mide te soovite.  

Sixt esindus LAX lennujaamas

Meie esindus asub Airport Boulevardil, mis jääb Santa Monicast lõuna poole. Sõit kesklinna ei võta üle poole tunni, kuid olge valmis LA liiklusummikuteks! Selleks et leida meie esindus, tuleb suunduda shuttle-busside parkimiskohta, need asuvad iga terminali ees. Sealt leiate Rental Car Shuttle ala, kust väljub Sixti tunnusmärkidega transport, mis viib teid otse meie esindusse. Pange tähele, et Sixt tagab teile valitud sõiduki kategooria, kuid kindlel mudel ei pruugi alati saadaval olla.

Avasta linna Los Angelese lennujaamast võetud rendiautoga

Auto rentimine on mugavaim viis liiklemiseks, kui peatute Los Angeleses, kuna linn on suur ja sõiduteed on laiad ning mugavad. Ärge sõltuge ühsitranspordist, vaid tundke vabadust rendiautost, millega saate oma teekonda alustada juba Los Angelese rahvusvahelise lennujaama juurest. Piirkonnas on mitmeid kauneid randasid, millest kuulsaim Venice Beach on lennujaamast lühikese sõidu kaugusel. Vaatamisväärsusi on siin teisigi küllaga. Hollywood Walk of Fame staaridele pühendatud tänavakivisid lihtsalt peab nägema, et oma lemmikutega pilti teha. Griffith park on üks Põhja-Ameerika suurimaid linnaparke, mis on omaette vaatepilt. Neile, kes soovivad linnast eemale saada, on ümbruskonnas palju matkaradasid, kust avaneb maaliline vaade linnale. Sixt autorent on parim viis oma reis mugavaks teha! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Los Angeles Intl. Lennujaam LAX 9000 Bellanca Ave 90045-4708 Los Angeles 33.955089, -118.379559 +1-8887498227

Sixt asukoht Los Angeles Intl. Lennujaam LAX

9000 Bellanca Ave
90045-4708 Los Angeles
 
Telefoni nr. +1-8887498227

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus