Autorent
Orlando Lennujaam
Kokkuvarisemine
Ameerika Ühendriigid // Orlando // Orlando Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Orlando Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: 1 Airport Blvd A
  32827-4399 Orlando US +1-8887498227
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MCO
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.06:00 - 01:00
Riigipühad06:00 - 01:00
 
 24 h tagastus

Sixt autorent Orlando rahvusvahelises lennujaamas Ameerika Ühendriikides

Auto rentimine Orlando rahvusvahelisest lennujaamast on Sixt teenuseid kasutades äärmiselt mugav ja lihtne. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, mille hulgast leiab sobiva igale maitsele ja eelarvele.  Luksusautod ja sedaanid sobivad suurepäraselt nii äri-kui ka puhkusereisidel olijatele, Florida päikese nautijatele on valikus olemas sportmudelid ning kabrioletid. Neile, kellel on palju pagasit või kes soovivad jalgadele rohkem ruumi, on saadaval mahukad 4x4 džiibid. Orlando lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma reserveeringut tehes teada, mida te täpselt tahate. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast leiate kindlasti midagi vajadustele vastavat. Teie eriti mugavaks teenindamsieks saab nutitelefoni rakenduse abil 30 minutit enne Orlando lennujaama teeninduspunkti saabumist valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Alusta oma reisi Sixtiga

Orlando rahvusvaheline lennujaam, tuntud ka kui MCO, on sihtpunkt paljudele suurtele lennufirmadele, kes teenindavad nii Ameerika Ühendriikide siseseid kui ka rahvusvahelise lende. Peale maandumist tuleb järgida silte Level 1, sealt edasi viib regulaarne shuttle-ühendus teid 5 minutiga otse Sixt autorendi esinduse juurde, kus ootavad teid meie abivalmis klienditeenindajad ning kvaliteetne autopark. Lennujaam asub kõigest 10 kilomeetri kaugusel Orlando kesklinnast, seega on see suurepärane alguspunkt reisi alustamiseks, kuhu te ka teel ei oleks.

Sixt rendiautoga Orlandot avastamas

Kuna lennujaam asub linnale lähedal, siis pole rendiautoga hotelli või järgmisesse sihtpunkti jõudmine keeruline. Piirkonnas asub rohkem kui kümme erinevat teemaparki, kust leiab endale midagi igaüks. Just auto rentimine Orlando rahvusvahelisest lennujaamast on parim viis piirkonna avastamiseks ja ümbruskonnaga tutvumiseks. Walt Disney meelelahutuspark asub vaid ligi pooletunnise sõidu kaugusel, see on endiselt üks maailma kuulsamaid atraktsioone, mida armstavad nii lapsed kui täiskasvanud. Ida poole jääb Kennedy kosmosekeskus, kus saab tutvuda põnevate NASA eksponaatidega, näha astronautide autahvlit ja külastada sealset observatooriumi.  Kaunist loodust saab nautida Everglades rahvuspargis, mis on tuntud oma märgalade ja liigirohkuse poolest. Auto rentimine Orlandost on mugav lahendus ka neile, kes soovivad sõita lõuna poole Miamisse, kus ootavad ees kuulsad rannad ning kirev ööelu. Võtke oma USA reisist maksimum kasutades Sixt autorenti!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.06:00 - 01:00
Riigipühad06:00 - 01:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Orlando Lennujaam MCO 1 Airport Blvd A 32827-4399 Orlando 28.431510, -81.305890 +1-8887498227

Sixt asukoht Orlando Lennujaam MCO

1 Airport Blvd A
32827-4399 Orlando
 
Telefoni nr. +1-8887498227

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus