Autorent esinduses Orlando Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Populaarseim aukohas Orlando Lennujaam

* Hinnad arvutati 02.04.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Orlando Lennujaam, alates 09.04.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Orlando Lennujaam

Aadress

1 Airport Blvd A Rental Car Center, 32827-4399 Orlando, Ameerika Ühendriigid
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 01:00 06:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 01:00 06:00 - 00:00

Teenused esinduses: Orlando Lennujaam

Sixt autorent Orlando rahvusvahelises lennujaamas Ameerika Ühendriikides

Sixt autorent Orlando rahvusvahelises lennujaamas Ameerika Ühendriikides

Auto rentimine Orlando rahvusvahelisest lennujaamast on Sixt teenuseid kasutades äärmiselt mugav ja lihtne. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, mille hulgast leiab sobiva igale maitsele ja eelarvele.  Luksusautod ja sedaanid sobivad suurepäraselt nii äri-kui ka puhkusereisidel olijatele, Florida päikese nautijatele on valikus olemas sportmudelid ning kabrioletid. Neile, kellel on palju pagasit või kes soovivad jalgadele rohkem ruumi, on saadaval mahukad 4x4 džiibid. Orlando lennujaama autorent pakub ka lisasid nagu näiteks kaasaegsed navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid – lihtsalt andke meile oma reserveeringut tehes teada, mida te täpselt tahate. Saadaval on ka erinevad kindlustuspaketid, mille hulgast leiate kindlasti midagi vajadustele vastavat. Teie eriti mugavaks teenindamsieks saab nutitelefoni rakenduse abil 30 minutit enne Orlando lennujaama teeninduspunkti saabumist valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Alusta oma reisi Sixtiga Orlando rahvusvaheline lennujaam, tuntud ka kui MCO, on sihtpunkt paljudele suurtele lennufirmadele, kes teenindavad nii Ameerika Ühendriikide siseseid kui ka rahvusvahelise lende. Peale maandumist tuleb järgida silte Level 1, sealt edasi viib regulaarne shuttle-ühendus teid 5 minutiga otse Sixt autorendi esinduse juurde, kus ootavad teid meie abivalmis klienditeenindajad ning kvaliteetne autopark. Lennujaam asub kõigest 10 kilomeetri kaugusel Orlando kesklinnast, seega on see suurepärane alguspunkt reisi alustamiseks, kuhu te ka teel ei oleks.
Sixt rendiautoga Orlandot avastamas Kuna lennujaam asub linnale lähedal, siis pole rendiautoga hotelli või järgmisesse sihtpunkti jõudmine keeruline. Piirkonnas asub rohkem kui kümme erinevat teemaparki, kust leiab endale midagi igaüks. Just auto rentimine Orlando rahvusvahelisest lennujaamast on parim viis piirkonna avastamiseks ja ümbruskonnaga tutvumiseks. Walt Disney meelelahutuspark asub vaid ligi pooletunnise sõidu kaugusel, see on endiselt üks maailma kuulsamaid atraktsioone, mida armstavad nii lapsed kui täiskasvanud. Ida poole jääb Kennedy kosmosekeskus, kus saab tutvuda põnevate NASA eksponaatidega, näha astronautide autahvlit ja külastada sealset observatooriumi.  Kaunist loodust saab nautida Everglades rahvuspargis, mis on tuntud oma märgalade ja liigirohkuse poolest. Auto rentimine Orlandost on mugav lahendus ka neile, kes soovivad sõita lõuna poole Miamisse, kus ootavad ees kuulsad rannad ning kirev ööelu. Võtke oma USA reisist maksimum kasutades Sixt autorenti!
Show more
Hea teada esindusest Orlando Lennujaam rentides
Mis on esinduses Orlando Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Orlando Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Orlando Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Orlando Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,1
12157 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(4,6)
Tee Sixti
(4,4)
Sixti esinduses
(4,3)

Latest premium additions to the fleet

BMW X1
BMW X1
Volvo S60
Volvo S60
Cadillac Escalade
Cadillac Escalade
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
Jeep Wrangler
Jeep Wrangler
BMW 5 Series
BMW 5 Series
BMW 2 Series
BMW 2 Series
BMW 8 Series Convertible
BMW 8 Series Convertible
BMW Z4 Convertible
BMW Z4 Convertible
Dodge Challenger R/T
Dodge Challenger R/T

KKK rendi kohta rendikontoris Orlando Lennujaam

Kas esinduses Orlando Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Orlando Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Orlando Lennujaam

Näita rohkem