Autorent
Palm Beach Lennujaam
Kokkuvarisemine
Ameerika Ühendriigid // Palm Beach // Palm Beach Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Palm Beach Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: 1000 James L Turnage Blvd
  33406 West Palm Beach US +1-8887498227
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: PBI
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.06:00 - 22:00
Riigipühad06:00 - 22:00
 
 

Autorent Palm Beach Lennujaamas USAs

Rentige auto Palm Beachi Lennujaamast ja sõitke nautima päikeselist Floridat. Sixt pakub erinevaid sedaane, luukpärasid ning džiipe.Valikus on ka sportautod ja kabrioletid. Leiate nii luksusmarkide autosid kui ka ökonoomsemaid ja soodsamaid variante, kindlasti midagi oma vajadustele ja eelarvele vastavat. Lisaks meile laiale autovalikule pakume me ka erinevaid lisasid, et teie auto rentimise kogemus oleks veelgi mugavam ning saaksite muretult teel olla. Lisade hulgas on näiteks piiramatu kilometraaž, navigatsioonisüsteemid ja ka erinevad kindlustuspaketid, et saaksite end turvaliselt tunda. Pange tähele, et sõiduki ettebroneerimisel ei saa valida kindlat sõiduki mudelit, vaid kategooria. Pool tundi enne Palm Beach Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida ka täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Tere tulemast Palm Beach Lennujaama Sixti

Palm Beach Lennujaam teenindab Floridat ning see asub West Palm Beach kesklinnast nelja kilomeetri kaugusel – auto rentimine on kiireim viis stardiks. Aastas teenindab see üle kuue miljoni reisija. Meie esindusse toob teid Sixti logodega shuttle-buss, mis väljub regulaarselt pagasi kättesaamise alast välja minnes üle sõidutee. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite võtmed kätte ja stressivabalt teele asuda. Rendiauto tagastamine Palm Beach Lennujaamas on võimalik 24 tundi ööpäevas, et saaksite oma reisi stressivabalt planeerida.

Mida teha Palm Beachis

Auto rentimine peale maandumist Palm Beach Lennujaamas on parim viis selle piirkonnaga tutvumiseks. Sõitke mööda Royal Palm Way teed, mille äärtes kõrguvad tuntud palmipuud ja mida võib pidada selle piirkonna sümboliks. See on nagu kaader mõnest tuntud Ameerika road-moviest. Flagleri muuseumis saab tutvuda Ameerika 19. sajandi kuldaja arhitektuuri ja kunstiga. Okeeheelee Park pakub erinevaid aktiivseid ajaveetmisviise. Miami jääb alla kahe tunnise sõidu kaugusele ning see on kuulus oma ööelu ja sära poolest. Ümbruses on palju golfi- ja veeparke. Palm Beachi põhiliseks atraktsiooniks on muidugi kaunid rannad, mida on seal palju. Autorent Palm Beach Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.06:00 - 22:00
Riigipühad06:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Palm Beach Lennujaam PBI 1000 James L Turnage Blvd 33406 West Palm Beach 26.688338, -80.090163 +1-8887498227

Sixt asukoht Palm Beach Lennujaam PBI

1000 James L Turnage Blvd
33406 West Palm Beach
 
Telefoni nr. +1-8887498227

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Sõiduki tagastamisel erinev aadress

2501 Bristol Dr Unit A1
33409-6462 West Palm Beach
 

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus