Autorent esinduses Palm Beach Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Palm Beach Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Palm Beach Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Palm Beach Lennujaam

Aadress

1000 James L Turnage Blvd, 33406 West Palm Beach, Ameerika Ühendriigid
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
06:00 - 00:00
Riigipühad
06:00 - 00:00

Teenused esinduses: Palm Beach Lennujaam

Autorent Palm Beach Lennujaamas USAs

Autorent Palm Beach Lennujaamas USAs

Rentige auto Palm Beachi Lennujaamast ja sõitke nautima päikeselist Floridat. Sixt pakub erinevaid sedaane, luukpärasid ning džiipe.Valikus on ka sportautod ja kabrioletid. Leiate nii luksusmarkide autosid kui ka ökonoomsemaid ja soodsamaid variante, kindlasti midagi oma vajadustele ja eelarvele vastavat. Lisaks meile laiale autovalikule pakume me ka erinevaid lisasid, et teie auto rentimise kogemus oleks veelgi mugavam ning saaksite muretult teel olla. Lisade hulgas on näiteks piiramatu kilometraaž, navigatsioonisüsteemid ja ka erinevad kindlustuspaketid, et saaksite end turvaliselt tunda. Pange tähele, et sõiduki ettebroneerimisel ei saa valida kindlat sõiduki mudelit, vaid kategooria. Pool tundi enne Palm Beach Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida ka täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Tere tulemast Palm Beach Lennujaama Sixti Palm Beach Lennujaam teenindab Floridat ning see asub West Palm Beach kesklinnast nelja kilomeetri kaugusel – auto rentimine on kiireim viis stardiks. Aastas teenindab see üle kuue miljoni reisija. Meie esindusse toob teid Sixti logodega shuttle-buss, mis väljub regulaarselt pagasi kättesaamise alast välja minnes üle sõidutee. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite võtmed kätte ja stressivabalt teele asuda. Rendiauto tagastamine Palm Beach Lennujaamas on võimalik 24 tundi ööpäevas, et saaksite oma reisi stressivabalt planeerida.
Mida teha Palm Beachis Auto rentimine peale maandumist Palm Beach Lennujaamas on parim viis selle piirkonnaga tutvumiseks. Sõitke mööda Royal Palm Way teed, mille äärtes kõrguvad tuntud palmipuud ja mida võib pidada selle piirkonna sümboliks. See on nagu kaader mõnest tuntud Ameerika road-moviest. Flagleri muuseumis saab tutvuda Ameerika 19. sajandi kuldaja arhitektuuri ja kunstiga. Okeeheelee Park pakub erinevaid aktiivseid ajaveetmisviise. Miami jääb alla kahe tunnise sõidu kaugusele ning see on kuulus oma ööelu ja sära poolest. Ümbruses on palju golfi- ja veeparke. Palm Beachi põhiliseks atraktsiooniks on muidugi kaunid rannad, mida on seal palju. Autorent Palm Beach Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks!
Show more

Hea teada esindusest Palm Beach Lennujaam rentides

Mis on esinduses Palm Beach Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Palm Beach Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Palm Beach Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Palm Beach Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,3
2560 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,8)
Sõiduki tagastamine
(4,5)
Sõiduki üleandmine
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-AMG SL Roadster
Mercedes-AMG SL Roadster
Volvo S60
Volvo S60
BMW X3
BMW X3
Volvo S90
Volvo S90
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
BMW 8 Series Coupe
BMW 8 Series Coupe
Cadillac Escalade
Cadillac Escalade
Range Rover
Range Rover
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T
BMW X1
BMW X1

KKK rendi kohta rendikontoris Palm Beach Lennujaam

Kas esinduses Palm Beach Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Palm Beach Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Palm Beach Lennujaam

Näita rohkem