Autorent esinduses Phoenix Sky Harbor Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Phoenix Sky Harbor Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Phoenix Sky Harbor Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Phoenix Sky Harbor Lennujaam

Aadress

1805 E Sky Harbor Circle South Car Rental Center, 85034-4805 Phoenix, Ameerika Ühendriigid
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00
Riigipühad
00:00 - 01:00 07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Phoenix Sky Harbor Lennujaam

Autorent Phoenix Sky Harbor Lennujaamas USAs

Autorent Phoenix Sky Harbor Lennujaamas USAs

Auto rentimine Phoenix Sky Harbor Lennujaama Sixtist on hea otsus. Leiate meie laiast valikust just enda vajadustele vastava rendiauto. Pakume uusimaid mudeleid ja kvaliteetseid autobrände. Olemas on ökonoomsed linnasõidukid, luksuslikud sedaanid, mahukad luukpärad ja ka neljaveolised džiibid. Valikust ei puudu ka sportautod ja kabrioletid. Kui soovite lisada ekstravarustust, siis pakume navigatsiooniseadmeid ja erinevas vanuses laste turvatoole. Saate valida just endale sobiva kindlustuspaketi ja on olemas ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Juhul, kui peaksite roolis olemisest väsima, siis saab kasutada lisajuhi teenust. Auto broneerimine läbi mobiiliäpi või interneti võtab vaid mõne minuti. Pool tundi enne Phoenix Sky Harbor Lennujaama jõudmist saate meie äpi kaudu valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Phoenix Sky Harbor Lennujaama (PHX) Phoenix Sky Harbor Lennujaam asub Ameerika Ühendriikide Arizonase osariigis ning see jääb Phoenixi kesklinnast 5 kilomeetri kaugusele. See on üks riigi hõivatumaid lennujaamasid, mis teenindab üle 40 miljoni reisija aastas. Sixti esinduse leiate autorendi keskusest, järgige silte mis sinna suunavad. Sixti tunnete ära oranži tunnusvärvi järgi ning saate võtmed kätte juba mõne minutiga. Teie kiireks teenindamiseks on olemas ka Express lett. Pole vahet, kas reisite töö või lõbu eesmärgil, rendiauto Phoenix Sky Harbor Lennujaamast on hea viis stardiks.
Rendiautoga Phoenixit avastamas Auto rentimine Phoenix Arizona Lennujaamast laseb teil mugavalt ümbrusega tutvuda – sõitke omas tempos ja trajektoril. Külastada tasub kindlasti Desert Botanical Gardenit, kus on rohkem kui 50,000 erinevat kõrbes kasvavat taimeliiki. Ameerika pärismaalaste ajaloo ja kultuuriga saab tutvuda Heard Muuseumis. Kogu pere leiab tegevust Rawhide Western Townist, kus saab aega veeta nii nagu kauboid. Linna ümbruses on ka loodust, autorent on parim viis igale poole jõudmiseks. Phoenix on koduks ülisuurele South Mountain pargile, kus on võimalused matkamiseks ja ratsutamiseks. Linna ümber on üle 200 golfiraja ning ka kaunid järved, nagu näiteks Bartlett ja Saguaro. Võtke reisist maksimum Sixt autorendiga Phoenix Sky Harbor Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Phoenix Sky Harbor Lennujaam rentides

Mis on esinduses Phoenix Sky Harbor Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Phoenix Sky Harbor Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Phoenix Sky Harbor Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Phoenix Sky Harbor Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,5
8798 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(4,7)
Tee Sixti
(4,7)
Sõiduki üleandmine
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW 2 Series
BMW 2 Series
Range Rover Sport
Range Rover Sport
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
BMW X1
BMW X1
Range Rover
Range Rover
Cadillac Escalade
Cadillac Escalade
BMW 3 Series
BMW 3 Series
BMW 5 Series
BMW 5 Series
Volvo S90
Volvo S90
BMW Z4 Convertible
BMW Z4 Convertible

KKK rendi kohta rendikontoris Phoenix Sky Harbor Lennujaam

Kas esinduses Phoenix Sky Harbor Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Phoenix Sky Harbor Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Phoenix Sky Harbor Lennujaam

    Näita rohkem