Autorent
San Francisco Lennujaam
Kokkuvarisemine
Ameerika Ühendriigid // San Francisco // San Francisco Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent San Francisco Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: 435 South Airport Blvd
  94080-6909 South San Francisco US +1-4156589800
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SFO
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.00:00 - 24:00
Riigipühad00:00 - 24:00
 
 

Autorent San Francisco Rahvusvahelises Lennujaamas

Auto rentimine San Francisco Lennujaamast on parim viis teekonna jätkamiseks, kuna Sixt toob teieni suurepärased pakkumised. Pakutavate kvaliteetsete autode valik on lai, alates neljaveolistest maasturitest lõpetades väikeste ja ökonoomsete linnaautodega. California päikese nautlejatele on olemas ka sportautod ja kabrioletid. Premium-klassi autode hulgas on esindatud tootjad nagu BMW, Mercedes-Benz ja teised. Muidugi saate oma valitud rendiautole juurde võtta ekstravarustuse, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, piiramatu kilometraaž või täiendatud kindlustuspakett. Broneerige auto vaid mõne klikiga internetis või tulge meie esindusse kohapeale. Pange tähele, et auto broneerimisel valite kategooria. Sixti mobiilirakenduse abil saate pool tundi enne San Francisco Lennujaama kohale jõudmist valida ka täpse rendiauto mudeli.

Tere tulemast San Francisco Lennujaama Sixt autorenti!

San Francisco Rahvusvaheline Lennujaam (SFO) asub California osariigis ja jääb San Francisco kesklinnast 21 kilomeetrit lõuna poole. Auto rentimine on mugavaim viis lennujaamast linna jõudmiseks, kuna need on ühendatud mugavalt teega US-101 ja sõltuvalt liikluse hulgast võtab see keskmiselt 20 minutit. Sixti esinduse leidmiseks minge sinise õhurongi liiniga autorendi keskusesse ning sealt toob teid shuttle-buss meie esindusse Westin hotelli. Abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, selleks et teie teekond saaks kiire stardi.

Sixtiga Ameerikat avastamas

Kui olete oma rendiauto San Francisco Lennujaamast kätte saanud, siis suunduge kesklinna, et tutvuda ühe Ameerika ikooniliseima linnaga. Sealt leiate näiteks Chinatowni ja Fisherman’s Wharfi, kust toidufännid leiavad kindlasti põnevaid roogasid. Külastage populaarset Pier 39 piirkonda, kus on palju erinevaid poode ja kaunis vaade ookeanile. Linna üheks tunnuseks on 4,8 kilomeetri pikkune sild Golden Gate Bridge, kus tasub kindlasti mälestuseks mõni foto teha. Seda peetakse maailma enim pildistatud sillaks ning sellele avanev vaade on kordumatu. Minna tasub ka Alcatrazi saarele, kus asus kunagi kurikuulus vangla. Auto rentimine annab võimaluse nautida linna omas tempos ja koostada tuur vastavalt oma soovidele. Võtke USAst maksimum Sixt autorendiga San Francisco Lennujaamast! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.00:00 - 24:00
Riigipühad00:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht San Francisco Lennujaam SFO 435 South Airport Blvd 94080-6909 South San Francisco 37.642241, -122.402424 +1-4156589800

Sixt asukoht San Francisco Lennujaam SFO

435 South Airport Blvd
94080-6909 South San Francisco
 
Telefoni nr. +1-4156589800

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus