Autorent
Seattle-Tacoma Lennujaam
Kokkuvarisemine
Ameerika Ühendriigid // Seattle // Seattle-Tacoma Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Seattle-Tacoma Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: 3150 South 160th Street
  98188 SeaTac US +1-8887498227
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SEA
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.06:00 - 24:00
Riigipühad06:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Seattle-Tacoma Lennujaamas

Sixt autorent Seattle-Tacoma Ravusvahelises Lennujaamas pakub mõistlike hindadega laia valikut erinevaid sõidukeid. Võtke oma sõidust maksimum rentides auto Seattle-Tacoma Lennujaamast, kust leiate uusimad autod ja palju erinevaid mudeleid. Kui soovite kabrioletti, džiipi, sportautot või hoopis ökonoomset väiksemat sõidukit, siis Seattle-Tacoma Lennujaama Sixt leiab teile sobiva rendiauto. Muidugi saate juurde valida ka vajaliku lisavarustuse – pakume näiteks laste turvatoole ja navigatsiooniseadmeid. Juhul kui peaksite roolis olemisest väsima, saate võtta juurde lisajuhi teenuse. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Rentige auto vaid paari minutiga internetis või mobiiliäpis. Pool tundi enne Seattle-Tacoma Lennujaama jõudmist saate mobiiliäpis valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Seattle-Tacoma Lennujaama (SEA)

Seattle-Tacoma Lennujaam on tuntud ka SeaTac Lennujaamana. See asub Washingtoni osariigis, jäädes Seattle kesklinnast 20 kilomeetri kaugusele. Lennud väljuvad üle kogu maailma ning see on piirkonna üks tähtsamaid lennujaamasid. Sixti esinduse leiate rendiautode keskusest. Siia toob teid shuttle-buss, mis väljub nii põhja- kui lõunapoolsest pagasi kättesaamise alast. Sixt autorendi tunnete ära meie oranži tunnusvärvi järgi, see jääb autorendi ala vasakule poolele. Meie abivalmis klienditeenindajad aitavad teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Kui otsustate rentida auto Seattle-Tacoma Lennujaamast, siis Sixt on hoolitseb selle eest, et teie sõit saab mugav olema.

Sixti rendiautoga ümbrust avastamas

Kui olete Seattle-Tacoma Lennujaamas maandunud, siis rendiauto on parim viis teekonna jätkamiseks. Sõitke linna ikooniks peetava Space Needle’i juurde, mis on 184 meetri kõrgune vaatetorn, kust avaneb kogu linnale kaunis vaade. Pioneer Square on linna vanim naabruskond, kus on palju antiigi- ja raamatupoode, kunstigaleriisid ja restorane. Experience Music Project muuseumis on fantastiline kollektsioon rock-muusikast, kitarridest ja popkultuurist, mis väärib nägemist. Linnas asuva Unioni järve äärde jääb South Lake Union rajoon, kus on suur park ja ajaloo-ja tootmismuuseum MOHA. Pike Place Market on pika ajalooga Ameerika taluturg, mis pakub suures valikus väikeste farmide värsket toitu ning ka käsitööd. Auto rentimine muudab liiklemise lihtsaks ning jõuate rohkem. Nautige reisi Sixti rendiautoga SeaTac Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.06:00 - 24:00
Riigipühad06:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Seattle-Tacoma Lennujaam SEA 3150 South 160th Street 98188 SeaTac 47.460246, -122.294962 +1-8887498227

Sixt asukoht Seattle-Tacoma Lennujaam SEA

3150 South 160th Street
98188 SeaTac
 
Telefoni nr. +1-8887498227

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus