Autorent esinduses Seattle-Tacoma Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Populaarseim aukohas Seattle-Tacoma Lennujaam

* Hinnad arvutati 07.02.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Seattle-Tacoma Lennujaam, alates 14.02.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Seattle-Tacoma Lennujaam

Aadress

3150 South 160th Street Rental Car Facility, 98188 SeaTac, Ameerika Ühendriigid
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
06:00 - 00:00
Riigipühad
06:00 - 00:00

Teenused esinduses: Seattle-Tacoma Lennujaam

Autorent Seattle-Tacoma Lennujaamas

Autorent Seattle-Tacoma Lennujaamas

Sixt autorent Seattle-Tacoma Ravusvahelises Lennujaamas pakub mõistlike hindadega laia valikut erinevaid sõidukeid. Võtke oma sõidust maksimum rentides auto Seattle-Tacoma Lennujaamast, kust leiate uusimad autod ja palju erinevaid mudeleid. Kui soovite kabrioletti, džiipi, sportautot või hoopis ökonoomset väiksemat sõidukit, siis Seattle-Tacoma Lennujaama Sixt leiab teile sobiva rendiauto. Muidugi saate juurde valida ka vajaliku lisavarustuse – pakume näiteks laste turvatoole ja navigatsiooniseadmeid. Juhul kui peaksite roolis olemisest väsima, saate võtta juurde lisajuhi teenuse. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid, kusjuures on olemas spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Rentige auto vaid paari minutiga internetis või mobiiliäpis. Pool tundi enne Seattle-Tacoma Lennujaama jõudmist saate mobiiliäpis valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Seattle-Tacoma Lennujaama (SEA) Seattle-Tacoma Lennujaam on tuntud ka SeaTac Lennujaamana. See asub Washingtoni osariigis, jäädes Seattle kesklinnast 20 kilomeetri kaugusele. Lennud väljuvad üle kogu maailma ning see on piirkonna üks tähtsamaid lennujaamasid. Sixti esinduse leiate rendiautode keskusest. Siia toob teid shuttle-buss, mis väljub nii põhja- kui lõunapoolsest pagasi kättesaamise alast. Sixt autorendi tunnete ära meie oranži tunnusvärvi järgi, see jääb autorendi ala vasakule poolele. Meie abivalmis klienditeenindajad aitavad teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Kui otsustate rentida auto Seattle-Tacoma Lennujaamast, siis Sixt on hoolitseb selle eest, et teie sõit saab mugav olema.
Sixti rendiautoga ümbrust avastamas Kui olete Seattle-Tacoma Lennujaamas maandunud, siis rendiauto on parim viis teekonna jätkamiseks. Sõitke linna ikooniks peetava Space Needle’i juurde, mis on 184 meetri kõrgune vaatetorn, kust avaneb kogu linnale kaunis vaade. Pioneer Square on linna vanim naabruskond, kus on palju antiigi- ja raamatupoode, kunstigaleriisid ja restorane. Experience Music Project muuseumis on fantastiline kollektsioon rock-muusikast, kitarridest ja popkultuurist, mis väärib nägemist. Linnas asuva Unioni järve äärde jääb South Lake Union rajoon, kus on suur park ja ajaloo-ja tootmismuuseum MOHA. Pike Place Market on pika ajalooga Ameerika taluturg, mis pakub suures valikus väikeste farmide värsket toitu ning ka käsitööd. Auto rentimine muudab liiklemise lihtsaks ning jõuate rohkem. Nautige reisi Sixti rendiautoga SeaTac Lennujaamast!
Show more
Hea teada esindusest Seattle-Tacoma Lennujaam rentides
Mis on esinduses Seattle-Tacoma Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Seattle-Tacoma Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Seattle-Tacoma Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Seattle-Tacoma Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,5
3472 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(4,8)
Sõiduki üleandmine
(4,7)
Tee Sixti
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Volvo S90
Volvo S90
Range Rover
Range Rover
Dodge Challenger R/T
Dodge Challenger R/T
BMW 8 Series Convertible
BMW 8 Series Convertible
Ford Mustang GT Convertible
Ford Mustang GT Convertible
BMW 8 Series Coupe
BMW 8 Series Coupe
Dodge Charger R/T
Dodge Charger R/T
BMW X1
BMW X1
BMW 5 Series
BMW 5 Series
BMW 2 Series
BMW 2 Series
KKK rendi kohta rendikontoris Seattle-Tacoma Lennujaam
Kas esinduses Seattle-Tacoma Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Seattle-Tacoma Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Seattle-Tacoma Lennujaam

Näita rohkem