Autorent
Tampa Lennujaam
Kokkuvarisemine
Ameerika Ühendriigid // Tampa // Tampa Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Tampa Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: 5405 Airport Service Road
  33607-1419 Tampa US +1-8887498227
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: TPA
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Tampa Lennujaamas USAs

Auto rentimine Sixti esindusest Tampa Lennujaamas täidab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Pakume mõistliku hinnaga häid tehinguid. Muudate oma teeloleku äärmiselt nauditavaks, kuna meie valikust leiate erinevate autode uusimad mudelid. Kas vajate mahtuniversaali, neljaveolist džiipi, sportautot või ökonoomset sõidukit, siis meie juurest leiate kindlasti sobiva variandi. Auto rentimisel Tampa Lennujaamast saate juurde muidugi juurde valida ka ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Et tunneksite end turvaliselt, siis on saadaval erinevad kindlustuspaketid. Kui lendate Tampa Lennujaama, siis Sixt autorent hoolitseb selle eest, et teie teekond jätkuks mugavalt.  

Tere tulemast Tampa Lennujaama!

Tampa Lennujaam, lühidalt lihtsalt TPA, teenindab Florida läänepoolset osa ja auto rentimine on suurepärane viis oma reisi jätkamiseks. Sealt väljub palju rahvusvahelisi lende, on olemas ühendused Kariibide, Kuuba, Kesk-Ameerika ja Euroopaga. Sixti esindusse jõudmiseks kasutage shuttle-bussi, mis väljub terminali eest regulaarselt ja lühikese aja tagant. Et saaksite reisi stressivabalt planeerida, siis on rendiauto tagastamine Tampa Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt. Pange tähele, et auto rentimisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit. Sixti mobiilirakenduse vahendusel saate 30 minutit enne Tampa Lennujaama teeninduspunkti saabumist valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Rendiautoga Tampat avastamas

Tampa on üks Florida suurimaid ja tähtsamaid linnu. Võtke rendiauto Tampa Lennujaamast ning nautige kõike, mida Floridal pakkuda on, omas tempos. Saate tutvuda nii kesklinna kui ka linna ümbrusesse jäävate kohtadega. Tampa keskus jääb ligi 10 kilomeetri kaugusele. Leiate linnast palju teemaparke ja muuseume, nagu näiteks Tehnoloogia- ja Tööstusmuusuem, kus saab ka ise paljudes tegevustes kaasa lüüa. Ybor City on ajalooline linnaosa, kus elasid kunagi sigaritööstuse töötajad. Tänapäeval on seal ohtralt restorane ja meelelahutusasutusi. Busch Gardens on päevaseks väljasõiduks sobiv lõbustuspark ja loomaaed, kus toimub ohtralt erinevaid showsid ja tegevust leiavad igas vanuses külastajad. Päikese nautimiseks sõitke lähedal asuvasse St. Petersburgi või Clearwateri randa. Sixt autorent Tampa Lennujaamast muudab teie reisi unustamatuks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Tampa Lennujaam TPA 5405 Airport Service Road 33607-1419 Tampa 27.961397, -82.535924 +1-8887498227

Sixt asukoht Tampa Lennujaam TPA

5405 Airport Service Road
33607-1419 Tampa
 
Telefoni nr. +1-8887498227

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus