Autorent esinduses Tampa Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Juhised esindusse: Tampa Lennujaam

Aadress

5405 Airport Service Road Rental Car Center, 33607-1419 Tampa, Ameerika Ühendriigid
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 00:00
Riigipühad
07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Tampa Lennujaam

Autorent Tampa Lennujaamas USAs

Autorent Tampa Lennujaamas USAs

Auto rentimine Sixti esindusest Tampa Lennujaamas täidab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Pakume mõistliku hinnaga häid tehinguid. Muudate oma teeloleku äärmiselt nauditavaks, kuna meie valikust leiate erinevate autode uusimad mudelid. Kas vajate mahtuniversaali, neljaveolist džiipi, sportautot või ökonoomset sõidukit, siis meie juurest leiate kindlasti sobiva variandi. Auto rentimisel Tampa Lennujaamast saate juurde muidugi juurde valida ka ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Et tunneksite end turvaliselt, siis on saadaval erinevad kindlustuspaketid. Kui lendate Tampa Lennujaama, siis Sixt autorent hoolitseb selle eest, et teie teekond jätkuks mugavalt.
Tere tulemast Tampa Lennujaama! Tampa Lennujaam, lühidalt lihtsalt TPA, teenindab Florida läänepoolset osa ja auto rentimine on suurepärane viis oma reisi jätkamiseks. Sealt väljub palju rahvusvahelisi lende, on olemas ühendused Kariibide, Kuuba, Kesk-Ameerika ja Euroopaga. Sixti esindusse jõudmiseks kasutage shuttle-bussi, mis väljub terminali eest regulaarselt ja lühikese aja tagant. Et saaksite reisi stressivabalt planeerida, siis on rendiauto tagastamine Tampa Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt. Pange tähele, et auto rentimisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit. Sixti mobiilirakenduse vahendusel saate 30 minutit enne Tampa Lennujaama teeninduspunkti saabumist valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Rendiautoga Tampat avastamas Tampa on üks Florida suurimaid ja tähtsamaid linnu. Võtke rendiauto Tampa Lennujaamast ning nautige kõike, mida Floridal pakkuda on, omas tempos. Saate tutvuda nii kesklinna kui ka linna ümbrusesse jäävate kohtadega. Tampa keskus jääb ligi 10 kilomeetri kaugusele. Leiate linnast palju teemaparke ja muuseume, nagu näiteks Tehnoloogia- ja Tööstusmuusuem, kus saab ka ise paljudes tegevustes kaasa lüüa. Ybor City on ajalooline linnaosa, kus elasid kunagi sigaritööstuse töötajad. Tänapäeval on seal ohtralt restorane ja meelelahutusasutusi. Busch Gardens on päevaseks väljasõiduks sobiv lõbustuspark ja loomaaed, kus toimub ohtralt erinevaid showsid ja tegevust leiavad igas vanuses külastajad. Päikese nautimiseks sõitke lähedal asuvasse St. Petersburgi või Clearwateri randa. Sixt autorent Tampa Lennujaamast muudab teie reisi unustamatuks!
Show more
Hea teada esindusest Tampa Lennujaam rentides
Mis on esinduses Tampa Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Tampa Lennujaam peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Tampa Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Tampa Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,4
4922 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,8)
Sõiduki üleandmine
(4,7)
Sõiduki tagastamine
(4,7)
KKK rendi kohta rendikontoris Tampa Lennujaam
Kas esinduses Tampa Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Tampa Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Tampa Lennujaam

Näita rohkem