Autorent
Abu Dhabi
Kokkuvarisemine
Araabia Ühendemiraadid // Abu Dhabi
Muutke andmeid

Autorent Abu Dhabi: Autorent intenetis

Sõitke Araabia Ühendemiraatides asuvat päikselist Abu Dhabi keskust avastama! Sixt pakub laia valikut autosid ja lisasid, mille hulgast on lihtne endale sobilik leida. Valikus on ökonoomsed linnaautod, peredele sobivad mahukad luukpära mudelid ning linnaümbruse avastamiseks sobilikud neljaveolised džiibid. Päikesesõpradele on valikus veel kabrioletid ning sportautod. Võtmed mugavalt käes, saate kohe Pärsia lahe pärleid avastama sõita.

 
 • Abu Dhabi Lennujaam
  Airport Road, Skypark Plaza
  . Abu Dhabi

  Es. - Pü.08:00 - 19:00
  Riigipühad08:00 - 19:00
  Tee tellimus siia jaama

 • Abu Dhabi Yas Marina Circuit
  Yas Marina, East Entrance
  . Abu Dhabi

  Es. - Pü.08:00 - 19:00
  Riigipühad08:00 - 19:00
  Tee tellimus siia jaama

 • Abu Dhabi Lennujaam

  Sixt Autorent
  Airport Road, Skypark Plaza
  . Abu Dhabi

  Es. - Pü.08:00 - 19:00
  Riigipühad08:00 - 19:00

  24 h tagastus

  Saadaval autogrupid: Autod, Sportautod ja kabrioletid, 4x4

 • Abu Dhabi Yas Marina Circuit

  Sixt Autorent
  Yas Marina, East Entrance
  . Abu Dhabi

  Es. - Pü.08:00 - 19:00
  Riigipühad08:00 - 19:00

  Saadaval autogrupid: Autod, Sportautod ja kabrioletid, 4x4

Sixt autorent Abu Dhabis

Abu Dhabi on vana roheline linn, mis on ehitatud ja arendatud oaasis, mis asub T-kujulisel saarel Pärsia lahes ning on ühendatud mandriga Mussafah ja Al-Maqtaa sildade kaudu. Asustus on oma laiade puiesteede, avenüüde, elumajade ja poodidega üks maailma kaasaegsemaid linnu. See maagiline paik võlub külastajaid oma rikkaliku kultuuriga.

Abu Dhabi autorendi informatsioon

Lisadena pakume veel laste turvatoole- ja hälle, lisajuhi teenust ja navigatsiooniseadmeid. Samuti saate valida just teile sobiva kindlustuspaketi. Kohapeal on ootamas ka Express lett, mis aitab vältida järjekordi. Pange tähele, et auto rentimine meie Abu Dhabi esindusest tagab teile sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli. Pool tundi enne esindusse jõudmist on võimalik Sixti mobiilirakenduses valida täpne soovitud mudel.

Rendiautoga Abu Dhabit avastamas

Auto rentimine Abu Dhabis on suurepärane viis selle kauni paiga lähemaks avastamiseks. See annab teile vabad käed uute isiklike leidude tegemiseks ja oma programmi koostamiseks. Näiteks ajalooline ja kauni atmosfääriga linn Al Ain on sõites vähem kui 2 tunni kaugusel. Seal asuvas oaasis saate jalutada datlipuude all või ojade ääres - unustades täiesti, et asute tegelikult keset palavat kõrbe. Al Ain on kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja ja kannab hellitusnime: aedlinnake. Autosõit läbi kõrbeteede on meeldejääv sõidukogemus kogu eluks. Kuumus võib turistidele suvel ja varasügisel ebamugavust tekitada, kuid muul ajal muutub ilm oluliselt jahedamaks. Umbes 80% linna elanikkonnast on immigrandid. See linn on finants-, transpordi- ja kommunikatsioonikeskus, mis asub naftarikkas piirkonnas. Abu Dhabi emiraat on kogu riigi suurim ja jõukaim.

Seetõttu pakub linn laia valikut meelelahutust vabas õhus. Turistidele pakutakse kaamlisõitu, jalgrattasõitu, kalastamist, golfi, sukeldumist ja palju muud meelelahutust. Nagu Dubais, valitseb ka Abu Dhabis luksuslik õhkkond üha suurema hulga kõrghoonete ja mitmekesise meelelahutusega. Linnas on palju ööklubisid, restorane, baare, poode ja kaubanduskeskusi. Siin asuvad ka mitmed tasemel golfiklubid, mis pakuvad oma teenuseid maailmaklassi mängijatele. Golfiväljakuid võivad kasutada kõik külastajad. Õhtuti jalutage näiteks Corniche’il – 10 kilomeetrit kõnni- ja jalgrattateid mereäärsel promenaadil. Lisaks rohelusele on see suurepärane koht inimeste vaatamiseks. Ehkki kõige lihtsam on inimesi vaadata suurtes kaubanduskeskustes, on jalutuskäik rannapromenaadil meeldivam.

Võtke oma reisist maksimum kasutades mugavat autorenti meie Abu Dhabi esindusest!

 
 

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus