Autorent regioonis Abu Dhabi

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Teenused esinduses: Abu Dhabi

Sixt autorent Abu Dhabis

Sixt autorent Abu Dhabis

Sõitke Araabia Ühendemiraatides asuvat päikselist Abu Dhabi keskust avastama! Sixt pakub laia valikut autosid ja lisasid, mille hulgast on lihtne endale sobilik leida. Valikus on ökonoomsed linnaautod, peredele sobivad mahukad luukpära mudelid ning linnaümbruse avastamiseks sobilikud neljaveolised džiibid. Päikesesõpradele on valikus veel kabrioletid ning sportautod. Võtmed mugavalt käes, saate kohe Pärsia lahe pärleid avastama sõita.Abu Dhabi on vana roheline linn, mis on ehitatud ja arendatud oaasis, mis asub T-kujulisel saarel Pärsia lahes ning on ühendatud mandriga Mussafah ja Al-Maqtaa sildade kaudu. Asustus on oma laiade puiesteede, avenüüde, elumajade ja poodidega üks maailma kaasaegsemaid linnu. See maagiline paik võlub külastajaid oma rikkaliku kultuuriga.
Abu Dhabi autorendi informatsioon Lisadena pakume veel laste turvatoole- ja hälle, lisajuhi teenust ja navigatsiooniseadmeid. Samuti saate valida just teile sobiva kindlustuspaketi. Kohapeal on ootamas ka Express lett, mis aitab vältida järjekordi. Pange tähele, et auto rentimine meie Abu Dhabi esindusest tagab teile sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli. Pool tundi enne esindusse jõudmist on võimalik Sixti mobiilirakenduses valida täpne soovitud mudel.
Rendiautoga Abu Dhabit avastamas Auto rentimine Abu Dhabis on suurepärane viis selle kauni paiga lähemaks avastamiseks. See annab teile vabad käed uute isiklike leidude tegemiseks ja oma programmi koostamiseks. Näiteks ajalooline ja kauni atmosfääriga linn Al Ain on sõites vähem kui 2 tunni kaugusel. Seal asuvas oaasis saate jalutada datlipuude all või ojade ääres - unustades täiesti, et asute tegelikult keset palavat kõrbe. Al Ain on kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja ja kannab hellitusnime: aedlinnake. Autosõit läbi kõrbeteede on meeldejääv sõidukogemus kogu eluks. Kuumus võib turistidele suvel ja varasügisel ebamugavust tekitada, kuid muul ajal muutub ilm oluliselt jahedamaks. Umbes 80% linna elanikkonnast on immigrandid. See linn on finants-, transpordi- ja kommunikatsioonikeskus, mis asub naftarikkas piirkonnas. Abu Dhabi emiraat on kogu riigi suurim ja jõukaim.Seetõttu pakub linn laia valikut meelelahutust vabas õhus. Turistidele pakutakse kaamlisõitu, jalgrattasõitu, kalastamist, golfi, sukeldumist ja palju muud meelelahutust. Nagu Dubais, valitseb ka Abu Dhabis luksuslik õhkkond üha suurema hulga kõrghoonete ja mitmekesise meelelahutusega. Linnas on palju ööklubisid, restorane, baare, poode ja kaubanduskeskusi. Siin asuvad ka mitmed tasemel golfiklubid, mis pakuvad oma teenuseid maailmaklassi mängijatele. Golfiväljakuid võivad kasutada kõik külastajad. Õhtuti jalutage näiteks Corniche’il – 10 kilomeetrit kõnni- ja jalgrattateid mereäärsel promenaadil. Lisaks rohelusele on see suurepärane koht inimeste vaatamiseks. Ehkki kõige lihtsam on inimesi vaadata suurtes kaubanduskeskustes, on jalutuskäik rannapromenaadil meeldivam.Võtke oma reisist maksimum kasutades mugavat autorenti meie Abu Dhabi esindusest!
Show more
Hea teada regioonis Abu Dhabi rentides
Mis on asukohas Abu Dhabi minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Abu Dhabi peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Abu Dhabi.
Kas aukohas Abu Dhabi saab auto tagasi tuua teise kohta?
Asukohas Abu Dhabi on autot võimalik rentida ka ühes suunas esinduste vahel. Rakenduda võib lisatasu.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,1
198 hinnangu põhjal
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(4,9)
Sõiduk
(4,6)
Sõiduki üleandmine
(4,3)
KKK rendi kohta regioonis Abu Dhabi
Mida on vaja auto rentimiseks asukohas Abu Dhabi?
Kas asukohas Abu Dhabi saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas asukohas Abu Dhabi peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our stations in Abu Dhabi

Näita rohkem