Autorent regioonis Dubai

 

Teenused esinduses: Dubai

Sixt autorent Dubais

Sixt autorent Dubais

Sõitke päikselist Araabia Ühendemiraatides asuvat Dubai keskust avastama! Sixt pakub laia valikut autosid ja lisasid, mille hulgast on lihtne endale sobilik leida. Valikus on ökonoomsed linnaautod, peredele sobivad mahukad luukpära mudelid ning linnaümbruse avastamiseks sobilikud neljaveolised džiibid. Päikesesõpradele on valikus veel kabrioletid ning sportautod. Võtmed mugavalt käes, saate kohe kas linna või siis Pärsia lahe rannikut avastama sõita.Dubai on kõige võimsam ja kaasaegsem linn Lähis-Idas. Siin on iidsed mošeed ja moodne arhitektuur, liivarannad ja luksuslikud ostukeskused - araabia ja euroopa traditsioonid täiuslikus harmoonias. Linn asub Araabia Ühendemiraatide kirdeosas. Siin elab kokku umbes 2,26 miljonit inimest. Paik asub Pärsia lahe kagukaldal. Linna idaosas asuvat ajaloolist kauplemiskeskust kutsutakse Deiraks. Dubai on tuntud nafta ja traditsiooniliste tööalade poolest nagu kalapüük, kaamelite aretamine ja pärlipüük.
Dubai autorendi informatsioon Lisadena pakume veel laste turvatoole- ja hälle, lisajuhi teenust ja navigatsiooniseadmeid. Samuti saate valida just teile sobiva kindlustuspaketi. Kohapeal on ootamas ka Express lett, mis aitab vältida järjekordi. Pange tähele, et auto rentimine Dubai esindusest tagab teile sõiduki kategooria, kuid mitte täpse mudeli. Pool tundi enne esindusse jõudmist on võimalik Sixti mobiilirakenduses valida täpne soovitud mudel.
Rendiautoga Dubaid avastamas Auto rentimine Dubais on suurepärane viis selle kauni paiga lähemaks avastamiseks. See annab teile vabad käed uute isiklike leidude tegemiseks ja oma programmi koostamiseks. Näiteks kaunis ja elamusterohke Araabia kõrb on linnast vähem kui 20 kilomeetri kaugusel. Soovitame näiteks suuna võtta maalilisse kõrbelinna nimega Hatta Dam. Või võtta endale eesmärgiks ronida looduslikult imekaunites Jabal Al Jaisi mägedes. Autosõit läbi lõputult liivase ja mägise maastiku on meeldejääv sõidukogemus kogu eluks. Dubai Bastakya linnajagu viib teid mõned sajad aastad minevikku. Siin asub vana kaupmeeste ja kaluriküla, mis veel 19. sajandi lõpus väga heal järjel oli. Linnajagu on täis kauneid traditsioonilisi hooneid ning mitmeid hubaseid kohvikuid ja kunstigaleriisid. Siin leidub ka mitmeid tekstiilitootjaid, kes pakuvad teile ilusaid ja erksavärvilisi Araabia kangaid. Ringi jalutades tehke kindlasti peatus ja imetlege linnamüüri, mis on valmistatud kohalikest korallidest ja krohvist.Dubai lähedal asuvad saared ja saarestikud on Araabia Ühendemiraatide au ja uhkus. Palm Jumeira on nendest üks populaarsemaid ja külastatumaid. See koosneb mitmest saarest, mis jaotuvad 5 ruutkilomeetrisele alale – ülevalt vaadates moodustub sellest kaunis kujund. Palm Jumeira on üks kahest rannikul asuvast Palmi saarestikust. Saarele on võimalik jääda ka hotelli ööbima. Palm Jumeira tehissaar, mida mõnikord nimetatakse ka kaheksandaks maailmaimeks, on kindlasti teie tähelepanu väärt.Võtke oma reisist maksimum kasutades mugavat autorenti meie Dubai esindusest!
Show more

Hea teada regioonis Dubai rentides

Mis on asukohas Dubai minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Dubai peate olema vähemalt 21 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Dubai.
Kas aukohas Dubai saab auto tagasi tuua teise kohta?
Asukohas Dubai on autot võimalik rentida ka ühes suunas esinduste vahel. Rakenduda võib lisatasu.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
2255 hinnangu põhjal
Sõiduki üleandmine
(4,6)
Sõiduk
(4,4)
Tee Sixti
(4,4)

KKK rendi kohta regioonis Dubai

Mida on vaja auto rentimiseks asukohas Dubai?
Kas asukohas Dubai saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas asukohas Dubai peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?