Autorent
Viin-Schwechat Lennujaam
Kokkuvarisemine
Austria // Vienna // Viin-Schwechat Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Viin-Schwechat Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Mietwagenzentrum, Objekt 134
  1300 Wien-Schwechat AT +43-1505264004
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: VIE
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 23:30
La.08:00 - 20:00
Pü.08:00 - 23:30
Riigipühad08:00 - 23:30
 
 24 h tagastus

Autorent Viin-Schwechat Lennujaamas

Auto rentimine Viin-Schwechat Lennujaamast on mugav viis oma teekonna alustamiseks. Meie autopargist saate valida soodsatel tingimustel just enda nõuetele vastava sõiduki. Pakutavate kvaliteetsete autode hulgas on nii ökonoomseid sõidukeid kui ka luksusmudeleid, valikus on neljaveolised maasturid, mis mahutavad kogu pere või suurema grupi inimesi koos pagasiga ja muidugi on olemas ka lai valik sportautosid ning kabriolette. Saate oma rendiautole juurde valida  ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteemid, mis aitavad teil orienteeruda, laste turvatoolid ja –hällid, kui reisite kogu perega, lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida vajate. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid, nende seas spetsiaalselt noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pane tähele, et auto broneerimisel valite kategooria, Sixti mobiilirakenduse abil saate pool tundi enne Viin-Schwechat Lennujaama jõudmist valida ka täpset mudelit.

Viin-Schwechat Lennujaama info

Viin-Schwechat Lennujaam, lühidalt VIE, on tuntud ka kui Viini Rahvusvaheline Lennujaam. See on Austria suurim lennujaam, asudes pealinnast Viinist 18 kilomeetrit kagu suunas. Lennujaam on Ida-Euroopasse ja Lähis-Itta suunduvate lendude sõlmpunkt, siit toimuvad lennud ka Aafrikasse, Põhja-Ameerikasse ja Aasiasse. Aastas teenindab see üle 23 miljoni reisija. Lennujaamast linna jõudmiseks on parim viis auto rentimine. Sixti esinduse leiate lihtsalt, jälgides meie autorendi märke. Professionaalsed klienditeenindajad on valmis teid abistama kõigis autorendiga seotud küsimustes. Nii rendiauto kättesaamine kui ka tagastus on Viin-Schwechat Lennujaama Sixtis võimalik 24 tundi ööpäevas.

Avastage Viini ja selle ümbrust Sixti rendiautoga

Viinis on alati midagi teha ja näha. Oma kõrgkultuurist tulvil ajaloo üle on viinlased uhked ja hoiavad seda elus muusika- ja teatrifestivalidega, mis toimuvad aastaringselt, kuulsaim neist on Viini ooperiball. Kesklinnas asuv Belvedere´i palee koos pargiga on tutvumist väärt, samuti Viini linnapark oma kaunite lillepeenarde ja Johann Straussi kujuga. Linna sümboliks on kujunenud Püha Stefani katedraal. Hubased kohvikud ja baarid, galeriid ja poed ning lahedad tänavaturud loovad elava ja sõbraliku õhustiku. Sõitke rendiautoga kesklinnast välja ja tutvuge kuulsa Schönbrunni palee, Parteri pargi ja ümbruskonna imelise loodusega, astuge sisse kohalikesse pikkade traditsioonidega veinitavernidesse ja kohvikutesse. Nautige teelolekut Sixt autorendiga Viin-Schwechat Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 23:30
La.08:00 - 20:00
Pü.08:00 - 23:30
Riigipühad08:00 - 23:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Viin-Schwechat Lennujaam VIE Mietwagenzentrum, Objekt 134 1300 Wien-Schwechat 48.120769, 16.564207 +43-1505264004

Sixt asukoht Viin-Schwechat Lennujaam VIE

Mietwagenzentrum, Objekt 134
1300 Wien-Schwechat
 
Telefoni nr. +43-1505264004

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Sõiduki tagastamisel erinev aadress

Office-Park Allee Freigelände
1300 Wien-Schwechat
 

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus