Autorent esinduses Viin-Schwechat Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Viin-Schwechat Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Viin-Schwechat Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Viin-Schwechat Lennujaam

Aadress

Mietwagenzentrum, Objekt 134, 1300 Wien-Schwechat, Austria
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
06:00 - 23:30
Laup
08:00 - 20:00
Pühap
08:00 - 23:30
Riigipühad
08:00 - 23:30

Teenused esinduses: Viin-Schwechat Lennujaam

Autorent Viin-Schwechat Lennujaamas

Autorent Viin-Schwechat Lennujaamas

Auto rentimine Viin-Schwechat Lennujaamast on mugav viis oma teekonna alustamiseks. Meie autopargist saate valida soodsatel tingimustel just enda nõuetele vastava sõiduki. Pakutavate kvaliteetsete autode hulgas on nii ökonoomseid sõidukeid kui ka luksusmudeleid, valikus on neljaveolised maasturid, mis mahutavad kogu pere või suurema grupi inimesi koos pagasiga ja muidugi on olemas ka lai valik sportautosid ning kabriolette. Saate oma rendiautole juurde valida  ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteemid, mis aitavad teil orienteeruda, laste turvatoolid ja –hällid, kui reisite kogu perega, lihtsalt andke meile oma broneeringut tehes teada, mida vajate. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid, nende seas spetsiaalselt noortele alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Pane tähele, et auto broneerimisel valite kategooria, Sixti mobiilirakenduse abil saate pool tundi enne Viin-Schwechat Lennujaama jõudmist valida ka täpset mudelit.
Viin-Schwechat Lennujaama info Viin-Schwechat Lennujaam, lühidalt VIE, on tuntud ka kui Viini Rahvusvaheline Lennujaam. See on Austria suurim lennujaam, asudes pealinnast Viinist 18 kilomeetrit kagu suunas. Lennujaam on Ida-Euroopasse ja Lähis-Itta suunduvate lendude sõlmpunkt, siit toimuvad lennud ka Aafrikasse, Põhja-Ameerikasse ja Aasiasse. Aastas teenindab see üle 23 miljoni reisija. Lennujaamast linna jõudmiseks on parim viis auto rentimine. Sixti esinduse leiate lihtsalt, jälgides meie autorendi märke. Professionaalsed klienditeenindajad on valmis teid abistama kõigis autorendiga seotud küsimustes. Nii rendiauto kättesaamine kui ka tagastus on Viin-Schwechat Lennujaama Sixtis võimalik 24 tundi ööpäevas.
Avastage Viini ja selle ümbrust Sixti rendiautoga Viinis on alati midagi teha ja näha. Oma kõrgkultuurist tulvil ajaloo üle on viinlased uhked ja hoiavad seda elus muusika- ja teatrifestivalidega, mis toimuvad aastaringselt, kuulsaim neist on Viini ooperiball. Kesklinnas asuv Belvedere´i palee koos pargiga on tutvumist väärt, samuti Viini linnapark oma kaunite lillepeenarde ja Johann Straussi kujuga. Linna sümboliks on kujunenud Püha Stefani katedraal. Hubased kohvikud ja baarid, galeriid ja poed ning lahedad tänavaturud loovad elava ja sõbraliku õhustiku. Sõitke rendiautoga kesklinnast välja ja tutvuge kuulsa Schönbrunni palee, Parteri pargi ja ümbruskonna imelise loodusega, astuge sisse kohalikesse pikkade traditsioonidega veinitavernidesse ja kohvikutesse. Nautige teelolekut Sixt autorendiga Viin-Schwechat Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Viin-Schwechat Lennujaam rentides

Mis on esinduses Viin-Schwechat Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Viin-Schwechat Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Viin-Schwechat Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Viin-Schwechat Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,5
5345 hinnangu põhjal
Sixti esinduses
(4,7)
Tee Sixti
(4,6)
Sõiduki üleandmine
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz V-Class
Mercedes-Benz V-Class
BMW 1 Series
BMW 1 Series
Jaguar XF
Jaguar XF
BMW 2 Series Active Tourer
BMW 2 Series Active Tourer
Range Rover Evoque
Range Rover Evoque
BMW X1
BMW X1

KKK rendi kohta rendikontoris Viin-Schwechat Lennujaam

Kas esinduses Viin-Schwechat Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Viin-Schwechat Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?