Autorent
Brussels Lennujaam
Kokkuvarisemine
Belgia // Bruxelles // Brussels Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Brussels Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Arrival Hall
  1930 Zaventem BE +32-70225800
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: BRU
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00
 
 24 h tagastus

Sixt autorent Brüsseli lennujaamas Belgias

Alustage oma reisi auto rentimisega Sixt Brüsseli lennujaama esindusest, kuna meie juurest leiate kvaliteetsed autod ja mõistlikud hinnad. Saadaval on uusimad mudelid, alates sportautodest lõpetades ökonoomsete linnaautodega. Muidugi on võimalus juurde võtta ka kõik lisad, mida te vajate. Me pakume näiteks laste turvatoole- ja hälle, lisajuhi teenust, navigatsiooniseadmeid, lihtsalt andke meile teada, mida te soovite. Kohapeal ootab teid ka Express lett, mis aitab vältida järjekordasid. Auto rentimine Brüsseli lennujaamast on vaid mõne kliki kaugusel ning peale seda saate lennujaamast mugavalt oma reisi alustada. Pange tähele, et alati ei pruugi saadaval olla täpne mudel vaid sama kategooria, kuid pool tundi enne esindusse jõudmist saate Sixti mobiilirakenduse vahendusel valida ka täpse mudeli, mida te soovite.

Brüsseli lennujaamast

Flaami piirkonnas Zeventemis asuva Brüsseli lennujaama, lühidalt lihtsalt BRU, ajalugu ulatub 1940. aastasse ning tänapäeval pakub see erinevate lennufirmade lende paljudesse sihtkohtadesse. Kesklinn asub lennujaamast umbes pooletunnise sõidu kaugusel, seega mugavaim viis oma reisi alustamiseks on rendiauto võtmine Sixt Brüsseli lennujaama esindusest. Selle leiate te saabumiste hallist ning nii jõuate oma sihtpunkti kiiresti ja muretult.

Avasta Belgiat Brüsseli lennujaamast võetud rendiautoga

Brüssel on Belgia ning ka Euroopa Liidu pealinn. Autorent otse Brüsseli lennujaamast on mugavaim viis avastada pealinna erinevaid rajoone, kus ootavad teid ees kultuur, muuseumid ja maitsev kohalik köök. Palais Royal kuningapalee, Victor Horta muuseum ja Brüsseli raekojaplats on vaid mõned näited sellest, mida tasub külastada. Euroopa Liidu rajoon on populaarne koht jalutuskäiguks, kust leiate lisaks poliitikaga seonduvale ka põnevaid muuseume. Linnast väljapoole jääb samuti huvitavaid kohti, nagu näiteks looduskaunis Groene Gordel (Roheline Vöö). Ligi tunnise sõidu kaugusel Brüsselist on teemantikaubanduse keskus ja sadamalinn Antwerpen ning umbes sama kaugele jääb ka oma keskaegse arhitektuuri poolest tuntud nüüdne ülikoolilinn Gent. Võtke oma Belgia reisist maksimum kasutades Sixt autorenti!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 22:00
Riigipühad07:00 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Brussels Lennujaam BRU Arrival Hall 1930 Zaventem 50.901389, 4.484444 +32-70225800

Sixt asukoht Brussels Lennujaam BRU

Arrival Hall
1930 Zaventem
 
Telefoni nr. +32-70225800

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Sõiduki tagastamisel erinev aadress

Leopoldlaan
1930 Zaventem
 

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus